Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez igaz lenne? Elfutok a...

Ez igaz lenne? Elfutok a problémák elől? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ha valami probléma történik,pánikszerűen elrohanok. Nagyon utálom ezt!

Minden még pár évvel ezelőtt kezdődött, amikor iskolát váltottam költözés miatt, és egy falusi iskolába kellett járnom. A fiúk iszonyú gyerekesek erre,folyamatosan engem piszkáltak.Felbuktattak,kicsúfoltak,lekövéreztek (megjegyzem,160 cm magasságú,45 kg súlyú lány vagyok,és nagyon rosszul esett),lek*rváztak,az ask profilképemet mutogatták és szerkeztették,leégettek,megaláztak,és szörnyű dolgokat terjesztettek rólam. Nagyon rosszul esett. Azóta már félek bemenni az osztályterembe uzsonnaszünetben,tanítás előtt. Ha én kerülök szóba a társaságban,azonnal pánikszerűen elfutok a másik irányba. Múltkor kiálltam a folyosóra egy negyed órát uzsonnaszümetben,amíg be nem csöngettek,és nem jött a tanár. Megjegyzem,emiatt önbizalmam \önbecsülésem egy nagy nulla.



2016. febr. 6. 09:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként 13/l vagyok.
2016. febr. 6. 09:09
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért nem hagyott azt a csőcseléket?

Csak azt lehet megalázni, aki engedi. A te szépséged, értéked és becsületed nem a hulladéktől függ!

Szólj a szüleidnek vagy a tanárnak.

2016. febr. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy került hozzájuk a fényképed egyáltalán?? Én nem futnék el, hanem kiállnék magamért, de az is jó lenne, ha van például humorérzéked, akkor azt vennéd elő. Próbáld kívülről nézni magad, és úgy válaszolgass, mintha nem is rólad lenne szó, hanem egy harmadik emberről. Persze a szituációtól függ. "Én is úgy gondolom, hogy le kéne már fogyni ennek a csajnak - mármint neked - de csak eszi most is az uzsonnáját. és közben nevess rájuk. Ha valahogy így reagálnál, az biztos tetszene, persze ezt lehet, hogy nem tudja megtenni egy 13 éves gyerek. Vagy ha felbuktatnak: Akkor mondd annak a fiúnak, aki felbuktatott, és éppen megint elmész mellette, hogy "most már figyelek ám! és megint nevess rá. Szóval valahogy így. És a következő mondatban valami egész mást kérdezz tőle: Ti meg tudtátok tanulni ezt vagy azt a részt abból amit feladtak? Mert nekem nagyon nehéz volt stb., stb.
2016. febr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként amit ajánlottam neked, azt úgy hívják: önirónia, az életben sok mindenen átsegíti az embert. Intelligencia kell hozzá, nem is kevés.
2016. febr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a a válaszokat,ment a zöld mancs:)
2016. febr. 8. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!