Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szóval csináltam egy elég...

Szóval csináltam egy elég nagy hülyeséget. És segitségre van szükségem.19/F Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elvittem itthonról több mint 300 ezer forintot meg sok aranyat és ez kiderült. Be is vallotam ,hogy én voltam.

És nagyon haragudnak rám a szüleim. Mit csináljak ,hogy újra megbízzanak bennem?

Elkezdtem dolgozni és elhatároztam apránként visszaadom nekik.



2016. febr. 23. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Mire költötted, narkóra? Prostikra?


Egyébként a kérdésedre válaszolva: nem meglepő, hogy ezek után nem bíznak benned. Hogy ez megváltozzon, mást nem nagyon tudsz csinálni, mint visszaadni a casht. Mázlid van, ha az én gyerekem lennél, mehetnél az utcára csövezni egy ilyen incidens után, az örökségből meg nem látnál egy vasat sem. Roppantmód utálom a tolvajokat.

2016. febr. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csodálkozol, hogy haragudnak rád? Nem is fordult meg a fejedben, hogy ez milyen érzés lehet nekik? Másrészt nem gondolsz bele abba, hogy neked milyen rossz lenne, ha ellopnának tőled valamit?

Természetesen azon kívül, hogy valahogy kárpótolod őket anyagilag, mellette sok sok hónap vagy év kell majd ahhoz, hogy újra megbízzanak benned.

Bízom benne, hogy ez volt az utolsó eset. Ha nem akarsz egy igazán szánalmas, gyáva emberré válni, akkor nem fogsz többet lopni senkitől semmit. Gondold át...

2016. ápr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!