Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítségre lenne szükségem....

Segítségre lenne szükségem. Elgondolkoztam és rájöttem, hogy talán ártok magamnak. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nem tudok kivel beszélni, nincsenek barátaim, betegségek sora tönkreteszi az életem. Nem tudom, hogy megéri e egyáltalán tanulni,hisz ki tudja mikor üt utolsót az óra. Csak egy barátot szeretnék ( kérlek trollok ne értsetek félre,nem homokos vagyok,csak magányos).Most suliba járok. Azután ha megtehetem remete életet élnék,távol mindentől és mindenkitől. Szépen hangzik,csak ahhoz alap is kell, igazából nem tudom,majd sodor valahogy az ílet.
2016. febr. 29. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
De mi kérdés?
2016. febr. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tanulni mindig érdemes!

Ha mégsem üt az óra, itt leszel hót bután.

Kirabolhatnak, kifoszthatnak, mindened ellophatják. Csak a tudást nem tudja elvenni tőled soha senki. A tudás birtokában pedig mindig új életet lehet kezdeni, még a nulláról is...

2016. márc. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tegyél fel különböző témájú kérdéseket. Ha szerencséd van, a válaszolók közt barátot is találhatsz. Privátban sok mindent meg lehet írni.
2016. márc. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!