Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gondolkodtatok mar azon hogy...

Gondolkodtatok mar azon hogy milesz 20-40 mulva?

Figyelt kérdés
vagy azon hogy milett volna ha..stb
2010. ápr. 2. 22:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

igen,már belegondoltam abba hogy hogy fogok majd kinézni,ha már férjnél leszek,lesznek gyerekeim,hogy fognak ők is kinézni :D

l/13

2010. ápr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

nem eppen arra gondoltam h "ti" hogy fogtok kinezni.

szerintem borzalmas lesz.mostse kutya fule. de..aa akkor XD

2010. ápr. 5. 03:16
 13/16 anonim ***** válasza:

Egyetertek az utolso hozzaszolasoddal, kedves kerdezo. :)

En szoktam gondolkodnik ezen, es oszinten szolva... marhara felek... 19 vagyok, es az utanam kovetkezo generacio mar most nagyon ijeszto. Mi lesz meg itt 20 ev mulva??

Volt mar nekem is egy hasonlo kerdesem. Egyszeruen ijeszto belegondolni, h mi lesz...

2010. ápr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

ijeszto lesz.. jesszuss most kb az van hogy :

A fiatalsag tobbsege (legyen az barki amig nenm oreg) full reszegen,stb drog,cigi(nemis lenne annyira nagy cucc de h mostmar meg a 11 evesek is cigiznek..)aztan emberek egymast ok NELKUL olnek meg, csak mert ilyen-olyan otlete tamadt ezzel-azzal kapcsolatban,es meg lehetne sorolni estig de ugyan semmi ertelme nem lenne (nalunk este kovetkezik majd,mert reggelvan )

2010. ápr. 5. 20:36
 15/16 anonim ***** válasza:

Hat ja... Fura egyreszt abba belegondolni, h a kozvetlen kornyezeteddel mi lesz. Te magad, a csaladod, a barataid hogyan fognak valtozni. De az is erdekes, ha az egesz vilagot nezed. Az vajon merre fog menni? Ki lesz nagyhatalom, ki fog eltunni, lesz eleg nyersanyag, viz, es a tobbi... Mindenesetre elgondolkodtato...

Elozo voltam.

2010. ápr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

nemtom.:)

johetnek valszok. :D:D

2010. ápr. 7. 02:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!