Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hány éves voltál, mikor...

Hány éves voltál, mikor először eszedbe jutott az öngyilkosság gondolata?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 13:24
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%

16 lehettem kb. még a mai napig is sokszor eszembe jut, de soha nem fogom megtenni, csak gondolkodok rajta.

20f

2010. ápr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
100%
14 éves voltam. És azért fordult meg a fejemben a gondolat mert elveszítettem anyukám. :( azóta megbántam, még a gondolatot is.
2010. ápr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
100%
Már egészen kicsi korom óta foglalkoztatott a halál gondolata. Talán 11 éves voltam mikor megkiséreltem. Lehet, hogy azért vésődött igy belém, mert nem akartak megtartani? Ugyanis nem akartak a szüleim. Mostmár 24 éves vagyok, és soha de soha nem lennék öngyilkos!
2010. ápr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
18 voltam, és én sajnos meg is próbáltam....nem vagyok rá büszke és soha többet nem tenném meg. szerintem mindenki valamilyen ok miatt van ezen a világon és meg kell találni, hogy mi az, még akkor is ha néha akadályokba ütközünk.
2010. ápr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan 12évesen jutott eszembe és meg is kíséreltem.25vagyok! Soha nem tennék már ilyet!!!

(gyerekkori trauma miatt)

2010. ápr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
100%
Én öt évvel ezelőtt, amikor megtudtam, hogy a cukorbetegségem mellé még a lisztérzékenység társult. Na akkor úgy éreztem vége a világnak, mert amit az egyikre ehetek, azt a másikra nem. Paff!A családom olyan szeretettel vett körül, az húzott vissza!
2010. ápr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:

én igazából azt nem tudom elképzelni, hogy még sokáig (évtizedekig) kelljen élnem. mert akármit is hoz még az élet, az már engem nem érdekel. pedig most itt van egy új szerelem, amiről mindig is álmodtam, talán ő visszahoz az életbe.

Én 11 éves voltam. Komoly problémák évek óta...

2010. ápr. 3. 13:42
 18/48 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt kívánom neked kedves kérdező, hogy szedd össze magadat, ha egészséges vagy, mert az iszonyatos nagy kincs, akkor ne az öngyilkosságon gondolkozzál, hanem ezen a szerelmen, ami kihoz a gödörből. A jövőn teljesen kár rágódni, de már a multon is.
2010. ápr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%

15 körül, meg 19 évesen, 19 évesen komolyabban gondoltam, de végülis nem tettem meg, szerintem nem is akartam igazán, csak nem találtam a megoldást a problémáimra. De nem próbálkoztam vele egyszer csak, foglalkoztatott a gondolat.

23/L

2010. ápr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
20-21 éves koromban
2010. ápr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!