Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Már több, mint 1 éve, hogy...

Már több, mint 1 éve, hogy szakítottunk a barátommal és haraggal váltunk el, viszont én minden éjjel vele álmodok. Miért?

Figyelt kérdés
Sajnos ez nagyon rossz,mivel túl szeretném tenni magam, már új barátom is van nagyon rég, de vele soha nem álmodok. Annál inkább az exemmel, mert vele minden éjjel. Olyan mintha nappal a barátommal lennék éjjel az exemmel. Mindig azt álmodom, hogy kibékülünk és csókolózunk és minden happy. Mindenre emlékszek mindig, s mikor felkelek rájövök, hogy ez csak álom. Nagyon bezavar a párkapcsolatomba mivel már elgondolkodok rajta, hogy szeretem én valójában a barátom vagy csak azért vagyok vele, hogy ne legyek egyedül.
2016. márc. 27. 23:51
 1/1 anonim válasza:

Csak azért vagy vele. Ez addig nem baj,amíg ő nem veszi túl komolyan a kapcsolatotokat. De lehet jót tenne az egyedüllét, hogy feldolgozd, az exed elvesztését. Hosszú távon ilyen pótlékokkal csak rosszabb lesz.

Az meg nyilvánvaló miért álmodsz folyton vele, gondolom te is tudod :)

Egyébként hasonló cipőben járok,ha gondolod írj.

2016. márc. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!