Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg tud engem valaki érteni?

Meg tud engem valaki érteni?

Figyelt kérdés

Meg tud engem valaki érteni avyg alapból ilyen hulye lennék? Nem tudom, csak én vagyok így, vagy mások is? Ez a tizenéveseknél normális?


A helyzet az, hogy olyan családból származom, akik gazdagok. Nagyon gazdagok vagyunk, de apám inkább építkezésre költi a pénzt, minthogy nekem vegyen valamit. Én nap mint nap látom 1-2 osztálytársaom, hogy milyen menő, márkás cuccaik vannak és zavar, hogy mindenzt énis megtehetném, mégsem teszem, sőt néha gondba vagyok, hogy mit vegyek fel, mert alig van 2 farmerom és 7-8 pólóm, amit tudok hordani. És ez engem zavar. Én is szívesen mennék a Tally Weijlbe és venném meg a 4000Ft-os pólókat, mennék a Conversebe vagy a Famousba, esetleg a Retro-ba és venném meg a közel 10.000Ft-os pólókat, de miből? Nem kapok zsebpénz, csak kajapénz, azt is heti 2000Ft-ot, amit félreteszek és végigéhezem az délelőttömet, amig haza nem érek. És utána veszek magamnak ruhát. Miért van ez? Én vagyok csak megőrűlve a ruhákért vagy mások is? Normális ez? Hogyan kérhetnék itthon pénzt? Húsvétre kaptam 10.000Ft-ot, de abból is alig tudok venni valamit. Esetleg 2 gatyát vagy 3-4 pólót, de ezek se híres márkák. És hiába, azt ne írjátok, hogy a márka nem számít, nekem igenis számít, mert a nem márkás cuccom 1-2 hét alatt szétesik és így bele sem tartozhatok az osztály-elitbe. Nem leszúrást, hanem megoldást kérek. Segítsetek. :(


2010. ápr. 4. 18:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
mi nem vagyunk gazdagok de megvan az ami kell diohejban. pl. (nemfelvagasnak hanem peldanak) vettem magyarpenzbe at szamitva 43 ezer ft-os hajvasalot..de anyu meg szerezte $40-ert...meg aznap vetten convers cipot tesom meg ed hardy-t. de szerintemis a szuleid csak tanitanak stbstb elso komentje.
2010. ápr. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszi! Zöldkéz! :)
2010. ápr. 14. 17:40
 23/23 anonim válasza:

Hidd el sokkal tökösebb srác leszel mert megtanulsz a saját lábadon állni:) és lessz türelmed... nem fogsz sipákolni ha nemkapsz meg valamit.... hidd el megfogod ezt hálálni idővel:)


mellesleg a kínaiba olcsó cuccok vannak nameg az angol turiban:D


apukád a lehető legjobban nevel téged:)


KITARTÁS!

2010. okt. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!