Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kíváncsi vagyok ki mit gondol...

Deniel9 kérdése:

Kíváncsi vagyok ki mit gondol rólam. Lehet segítségre van szükségem?

Figyelt kérdés

17 leszek és szerintetek nagy probléma az ha nem tudok megbízni 1 emberben sem? 5-6 éve még kis naív hülye gyerek voltam aki könnyen másokba vetette hitét (azóta csúnyán benéztem , átvertek és belém rúgtak..) , viszont mára ez csúnyán megváltozott...nem tartok barátokra igényt mert igaziból nincsenek is csak úgymond ismerősök.Volt nemrég egy nőm aki a szemembe hazudott a 3 héten és a saját szülinapján tudtam meg hogy csal mással..szóval kidobtam. De rám térve én olyan ember vagyok akinek ha bármi problémája van akkor azt úgymond magában tartja amit nevezhetünk "álarc"-nak.. én nem vetítem ki másra a problémámat és nem igazán szeretem ha sajnálnak az emberek..sokszor úgy érzem felemésztenek a saját érzéseim és lehet magányos is vagyok? Afelé hajtok hogy legyen egy olyan legjobb barátom vagy inkább barátnőm aki mellettem van jóban-rosszban , el lehet neki mindent mondani és a barátnőmtől meg el várom hogy szeressen , ne csaljon meg és ehhez hasonló dolgok..


tényleg én lennék ilyen reménytelen szar alak...? Jól esne néhány tanács vagy ha megosztanátok a gondolataitokat velem azt is nagyon megköszönném.

Bocsánat hogy kicsit zűrzavarosan írtam le a dolgokat de nagyon sok érzés van bennem amit elég nehéz szavakba önteni..de legalább megpróbáltam..:)



2016. ápr. 25. 18:06
 1/3 anonim válasza:

Azért kell pár ember akit "barát"-nak nevezel. (Persze ezt mondom én, a 8.-os akit öt éve basztatnak a társai)

Én személyesen a hasonló problémáimat megoldom, vagy nem érdekelnek. Nekem iskolában nincs senki akiben "megbízhatok". De én ezt úgy oldom meg hogy azokban a körökben amik érdekelnek, ott barátkozok. Pl: gitározok és abban próbálok ismerősre keresni- vagy videójátékokban. Gondolom ez a válasz nem túl segítőkész, de remélem valamit tudtam nyújtani :D

2016. ápr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Őszintén? Kb semmivel se lettem előrébb. Van 1-2 olyan ember akit barátomnak nevezhetek de a többi csak ismerős.

És ezek a barátok nem olyasfélék mint amit fentebb kifejtettem. :)

2016. ápr. 26. 21:28
 3/3 anonim válasza:
én is hasonló cipőben jártam pár éve. rengeteg felszínes, kamu barátom volt, akikre a mélyponton tudtam meg, hogy valójában nem számíthatok. de barátokra igen is szükség van. nem azt mondom, hogy görcsösen próbálj keresni, mert ez nem így működik, de kezdj el társaságokba beilleszkedni suli által stb, találd meg mi az ami téged igazán érdekel, és hasonló érdeklődési körrel rendelkező emberek társaságát kezdd el keresni. nem mondom, hogy az én helyzetem sokat javult az elmúlt években, de már nem egyedül kell megküzdenem a problémáimmal. ha gondolod, nyugodtan írhatsz privátban, szívesen beszélgetek veled:)
2016. máj. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!