Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg kéne növelni az önbizalmam...

Meg kéne növelni az önbizalmamat minél hamarabb. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Hosszú lenne leírni mindent, ezért röviden:

Nincs semmi önbizalmam, undorítónak tartom magam.

Pedig sok ember dicsért már meg, de én akkor se látom magamat szépnek, főleg nem csinosnak(dagadt vagyok).

Rengeteg lelki bajom van, de azokkal már megtanultam együttélni. (Úgysem tudok segíteni rajtuk, már feladtam.)

Csak most egy fesztiválra megyek és van egy szörnyű dolog... ha rám néz egy ember, vagy több ember, főleg ha hosszabb ideig néz. Rosszul leszek, úgy érzem el kell menekülnöm onnan, a sírás határán állok, mert azt gondolom, hogy biztos hogy azért néz, mert olyan undorító vagyok, olyan csúnya meg dagadt.

(Most jelen esetben nem jó az a tanács hogy fogyjak le, mert a fesztivál 3 hét múlva lesz.)

Gyorsan össze kéne szedni magamat.

Valakinek valami tanács?

Legalább arra az 1 hétre kéne elfogadni magamat.



2016. jún. 2. 17:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
80-90 inkább.
2016. jún. 2. 18:18
 12/14 A kérdező kommentje:
Amúgy meg eddig semmilyen ötletet nem kaptam az önbizalomam növelésére, de mindegy. Most az számít hogy legyen önbizalmam arra a hétre, nem pedig az, hogy hány kiló vagyok. Láttam már tőlem sokkal dagatabb nőt is akinek volt önbizalma... tudom hogy dagadt vagyok, nem szeretem ha valaki 60 kilósan szidja magát hogy jajj de dagadt vagyok meg stb. Szeretnék én olyan "dagadt" lenni, de most nem ez a lényeg... addig úgysem tudok lefogyni kb 30 kilót. (Egyébként nagyon nehezen fogyok sajnos, 1 hónap sanyargatás után fogyok 1 kilót...) Talán a súlyom zavar a legjobban, bár ha lefogynék akkor jönne az, hogy nem tetszik az arcom, szóval...
2016. jún. 2. 19:05
 13/14 anonim ***** válasza:
Általában az szokott segíteni, ha valamiben sikereket érsz el. Lehet ez bármi, csak legyél jó benne vagy legyen valami, aminek a művelésével igazán elhivatott vagy. Tegyél valami hasznosat, amitől hasznosnak érzed magad.
2016. jún. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem mondanám hogy nem teszek semmi hasznosat... ha valaki megdicsér, akkor zavarba jövök és nem nagyon tudok semmit mondani rá(mondjuk meg szoktam köszönni), de inkább nem szoktam hangoztatni hogy mit csinálok, vagy hogy mit csináltam.
2016. jún. 5. 06:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!