Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Fejlesztheti" az önbizalmamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Fejlesztheti" az önbizalmamat és a kommunikációs képességemet a lányok terén, ha mondjuk minél több lányt leszólítok az utcán, vonaton, metrón és a többi? Gyakorlásnak meg teszi?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha gyakorlás alatt tapasztalat szerzést érzel akkor sztem fejleszti. :D
2009. ápr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elöző vagyok. Értessz nem érzel, bocsi
2009. ápr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy a fenébe ne tenné meg. Tökéletes. Sőt érdemes értelmetlen küldetéseket is csinálni, amiből csak égni lehet, mert ha akkor nem érdekel, akkor máshol sem lesz félelem. Van pl. a sulimban két jó csaj, akiket nem ismerek de ha elmegyek mellettük mindig nyomok egy hangos JAAARRRGGH-t. (Van ennek egy előtörténete is, de azt nem ecsetelem.) Nem kicsit néznek furán de vicces. És látom, hogy igazából semmi rossz nem történik emiatt, tehát ha leszólítok egy csajt, már nagyobb az önbizalmam. :D

Meg aztán ha már komolyan csinálod, nem csak gyakorlásnak teszi meg, hanem tökéletes alkalom az ismerkedésre. Szal csak nyugodtan. Lehetőleg próbálj valami érdekes témáról beszélni aztán elkérni az msnjüket. Kicsit építeni a bizalmat, majd randira hívni őket és...

Kicsit túl konkrétan írtam, de ez saját tapasztalat, hogy jó. :D

2009. ápr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!