Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Izmosnak tartom magam, de...

Izmosnak tartom magam, de egyátalán nem vagyok elszállva magamtól, sőt nagyon nagy az önbizalomhiányom, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

általába akik kigyúrtak ,azoknak nincs ilyen problémájuk ,de akkor nekem miért van?


kiskoromban 7-8 évesen már féltem mikor fel kell olvasni valamit az osztály előtt a suliban , most meg egyre rosszabb


többnyire ezért is kezdtem el edzeni magam hogy ettől majd biztos nagyobb önbizalmam lesz.


2010. ápr. 11. 21:01
 1/8 A kérdező kommentje:

normális válaszokat léci


nem vagyok terhes

2010. ápr. 11. 21:05
 2/8 anonim ***** válasza:
ikrek lesz
2010. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha kimondottan az emberek társaságában félsz,vagy izgulsz,és hasonlók,akkor szerintem a fóbia egyik válfaja.
2010. ápr. 12. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Állj a tükör elé, feszítsd meg a muszklidat! Mondd hangosan: én vagyok a legszebb, én vagyok a legnagyobb!

Volt akinek bevált, igaz áttért a muszlim hitre és alzheimeres is lett, de az nem ettől volt. (A gyengébbek kedvéért: Cassius Clay, allias Muhammad Ali)

2010. ápr. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
08:58 köszi:)
2010. ápr. 12. 13:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Ember, a muszkliknak nincs köze az előadásmódhoz, a szerepléshez. Legalábbis kevés. Jó példa erre néhány Stand Up-os. Nem kigyúrtak, nem álompasik, mégis ki mernek állni embertömegek elé.
2010. ápr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

jaja a Stan Up Comedysek önbizalmához nem mér kétség


de a csaj stand up osok ,szerintem azok gázak

2010. ápr. 12. 19:34
 8/8 anonim ***** válasza:
azé 1 gyerek után is jó csaj
2010. ápr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!