Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokszor elkap az a gondolat,...

Sokszor elkap az a gondolat, hogy "Bár megengednék a szüleim, hogy boldog és sikeres legyek! " Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
26F
2016. jún. 24. 17:54
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Igen, valóban a jó irasbeli onkifejezesem miatt vagyok újságíró. Jól látod a helyzetet.
2016. jún. 24. 18:59
 12/31 anonim ***** válasza:
94%
Mást okolni a saját sikertelenségünkért gyermeteg dolog. Felnőtt ember ilyet nem tesz. Felelősségvállalás, célok, küzdelem a célok eléréséért... ez a felnőtt ember. A többi, amit ide írtál, csak hárítás. N32
2016. jún. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Utolsó! A magadfajtákhoz már szólottam az elébb, olvass csak vissza.
2016. jún. 24. 19:14
 14/31 anonim ***** válasza:
82%
Értem. Bizonyos intelligencia szint szükséges ahhoz, hogy az ember szembe tudjon nézni a problémáival és azok igazi gyökerével. Emellett fontos a bátorság is. Engem névtelenül elküldhetsz melegebb éghajlatra, de én kinyomom a gépet és élem tovább az életem, amit Én felépítettem és amit felelősségteljes döntésekkel alapoztam meg. Te is kinyomod a sajátod, és éled azt az életet, amiben másokat okolsz azért, mert nem vagy elég sikeres. Én előrébb jutok, te csak az áramot fogyasztottad. Én segítettem volna, te nem fogadtad el. De én is csak egy idióta vagyok, aki támadt téged, egyel több ember, akit okolni lehet. Gondolkodj el rajta! Sosem késő!
2016. jún. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
61%
26 evesen ezen az ertelmi szinten lenni mar siker!!!!!
2016. jún. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Miután előadtad a Hattyúk halálát ó bölcs Oravecz Nórán gyorstalpalódzott sikeres és öntudatos nő,mostmár nyugodtan kikapcsolhatod a számítógépet, hiszen ma már nem kell utat mutatnod többet egy eltévedt léleknek.
2016. jún. 24. 19:27
 17/31 anonim ***** válasza:
79%
Értem. Szép estét neked is!
2016. jún. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
81%

Szóval akkor nem árulod el mi a gond, inkább másokat fikázol. Értem.

Nem lehet, hogy ez, és nem a szüleid a boldogtalanságodnak és sikertelenségednek?

2016. jún. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Puszillak.
2016. jún. 24. 19:29
 20/31 A kérdező kommentje:
Felesleges a ma összegyűlt közönségnek leírni bármit is. Egyébként honnan veszed, hogy boldogtalan és sikertelen vagyok? Ez a gondolat ettől függetlenül létezik. Csak látod eddig se jutott el egyik versenyző se
2016. jún. 24. 19:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!