Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy is mondjam..Túl lelkis vagyok..Meghallok egy szomorú zenét és elsírom magam..Voltunk egy esküvőn ott is elsírtam magam..Nem tudom nem szeretem ezt, hogy mindenen sírok...Ha valaki mond pl.: egy gonosz viccet de tényleg viccnek szánja azt komolynak veszem elmegyek bezárkozom a szobámba és sírok..Ez rossz tulajdonság?Mit tegyek ellene,ha magától csak úgy becsap az életembe?A másik meg ha látok egy szomorú embert én is szomorú leszek sőt elsírom magam..És, ha egy szomorú vagy nem szomorú George Michael💕 számot hallgatok akkor is elsírom magam...Miért van ez így?

2016. júl. 19. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Remek fogyókúrás kérdés...

Amúgy meg próbáld meg leszarni mások véleményét, és nézz mélyen magadba, hogy miért vagy ilyen befolyásolható.

2016. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagy gond, ha valaki érzékeny.
2016. aug. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!