Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így jó? Változtassak rajta?

Ez így jó? Változtassak rajta?

Figyelt kérdés

Ha napi 1000-1200kalóriár eszek és heti 4x járok edzeni,de nem súlyzózok?

Tudom,hogy a fogyáshoz kalóriadeficit kell,de mi lesz,ha nem súlyzózok?

Edzésenként mennyit kardiozzak akkor? Elég a 40perc vagy mehet 1-1,5 óra?



2016. jún. 12. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
miért nem súlyzózol?
2016. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert fogalmam sincs,milyen gyakorlatokat csinaljak,attol nem felek,hogy 'tul izmos leszek',olvastam csomo edzestervet neten,de nem tudom melyiket hanyszor,milyen ismetlessel cainaljam.:Dd
2016. jún. 12. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Koksz nélkül az életben nem leszel túl izmos, de a naturál maxod is kemény munka, nem akármilyen étkezés és ÉVEK kérdése. Az izmok amúgy szépek és jók.


Ha deficitben vagy és nem mozogsz semmit, akkor is fogysz, csak persze az izmaidnak, közérzetednek és sok másnak is jobb, ha edzel is. Lehetőleg aerobot, ha már nem súlyzózol.

2016. jún. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, bocs, túl gyorsan olvastam, te nem félsz a túl izmosságtól :) Akkor az annak szól, aki igen :) Még egyszer bocs, figyelmesebben kéne olvasnom néha.


Mozogj annyit, amennyi neked jó, 40 perc is jó, egész napos teljesítménytúra vagy ultramaraton is, ha bírja az ember.

2016. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi! :)
2016. jún. 12. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!