Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem hiszem el, hogy ez történt...

Nem hiszem el, hogy ez történt! Hogyan változtassak rajta?

Figyelt kérdés

A hasamon sosem volt sok felesleg. Most sem mondhatnám, hogy húú de sok, de mivel úszok így a dressz alatt látszódik már az a minimál lerakódás is. A köldököm alá felszedtem egy kis zsírt, úgy egy centiméternyi és engem ez borzasztóan zavar. De nem is tudom, hogyan tudnék ellene tenni. Ezért kérem a segítségeteket.

Hetente öt edzésen veszem rész. Másfél órásak. Hétfőtől-péntekig minden nap egy-egy.

Ez már így is nagyon lefáraszt, de akkor vigyek be még több mozgást, hogy segítsen a kis felesleg eltávolításában?

Nincs édesség, nagyon minimális a kenyérfogyasztás és nem is eszem egészségtelenül mivel annyi mindenre vagyok intoleráns hogy az már borzalom.

Ha esetleg elkezdenék reggelente éhgyomorra két kilómétereket futni, az segíteni? Vagy inkább hasra edzzek? mi lehetne a legjobb?

Bocsánat a helyesírásért, nagyon siettem.



2016. jún. 20. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Étrend kell. A "figyelek a kajára" nem az.
2016. jún. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezt csináld meg naponta, csak pár perc:


https://www.youtube.com/watch?v=onAu7FXulJo

2016. jún. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem erős túlzás amit csinálsz. Nem vagy testépítő, nem kell ennyi sport.

A versenyszerű sportolók általában mind meghíznak ha abbahagyják a sportot -hiszen évekig megszokták, hogy mivel több energiát égetnek, többet is esznek, és, ahogy nem sportolnak annyit, de a gyomruk ugyanolyan maradt, már talán érted miért is van ez.

A sport jó -de csak úgy sportolj, hogy a diéta után is tartsd. Ha lift helyett lépcsőzöl, és esténként sétálsz 40 percet, máris sokat tettél ezért, az ha benned még ott van a heti egynéhány (max. 3) edzés, akkor edz, de ne állandóan! Az boldogságod nem a hasadon lévő plusz, mínusz 1 centin múlik.

A fő szerepe a diétának (úgy 75%) az étrend. Nem kell napi 5x salátát enni, de jó, ha nagyjából stimmel a kalória és fehérje bevitel.

Például -egy 153 centis, 58 kilós nő, aki úgy 3 kilót szeretne fogyi- a napi 40 perc séta, és a lépcsőzésen túl, étrendje:

Reggeli (8-9 óra): almás-barackos-mazsolás zabpehely vízzel megfőzve, a végén fahéjjal megszórva

Ebéd (12-12:30): főzelék, 1 kis darab hússal, a végén 2 dkg csokoládé

Uzsonna (16:00): 1,5 dl kókusztej+chia mag 20 perc hűtő után, eperrel

Vacsora (18:30): 1 tojás (rántotta), hagymával és fűszeres paradicsommal, kevés madársaláta, egy szelet tk. kenyér

Hidd el, nem kell agyonkínozni magad. Amúgy ajánlom a "francia nők nem hínak" c könyvet (több része is van egyébként, de az az első)

2016. jún. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kell agyonkínozni magát, erre leirsz egy max 1000 kalóriás erősen fehérje szegény étrendet egy heti 8 órát sportolónak, gratulálok agyatlan. Kérdező fáradj át a sport mozgás/testépítés kategóriába, már ha értelmes válaszokat és tanácsokat akarsz kapni.
2016. jún. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Írod, hogy öt edzésed van. Akkor gondolom, van edződ is.

Tőle kérdezd meg, hogy mi lehet az oka, hogy most lett egy kis hasad. És mit javasol.

2016. jún. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 3. írt, az nekem pont az agyonkínzás és normális ember nem akar izmot bontani sem. Ahogy már írták, ebben alig van fehérje, reggel főleg nem, pedig ha rég volt a vacsora, akkor már esedékes lenne egy újabb adag... Jó, nem halálos, ha nincs, de ha már eszünk, akkor fehérjét is vigyünk be reggel, s nem 5 grammot a zabbal (jó, lehet enni sok zabból is zabkását, de ha azt tömjük tele gyümölccsel, közte mazsolával, az azért nem akárkinek alkalmas fogyásra... s a reggeli gyenge inzulinérzékenységkor ennyire tömény cukrokat azért nem ennék, bár elfogadom, ha valakit ez nem érdekel).


Kérdező, a hasra edzéssel semmit nem segítenél, futni futhatsz, de az étrend a megoldás ilyenkor, ha az rendben van, akkor a mennyiségen kell egy picit csökkenteni. Máshogy nem megy, kevesebb evés vagy több mozgás, de a kalóriadeficitet meg kell valósítani.

2016. jún. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Hány éves vagy? Csak mert 14-17 éves kor körül ez normális. Hormonális változások miatt.
2016. jún. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
16
2016. jún. 20. 19:47
 9/10 anonim ***** válasza:

3-as. Vacsorára EGY tojás?! Te szerintem jó inkvizítor lennél, komolyan. Én ma hat tojást ettem és fogyok. Mondjuk nem is fehérjeszegény borzalom az étrendem...


Kérdező: szálkásító étrend+saját testsúlyos edzés edzés. Az aerob megvan. Olvasd el a fegyencedzést meg a sárgakapszulát, kiszámolt étrend kell. Hiába eszel egészségesen, úgyis lehetsz kalóriapluszban, ami hízást eredményez. Ha fogyni akarsz, deficit kell, ez ilyen egyszerű.

2016. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


Olvass kedves kérdező, ezt a kategóriát pedig felejtsd el, ha ilyen kérdésed van, gyere a sport mozgás rovatba, ott vagyunk sportolók egy páran...

2016. jún. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!