Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha egyedűl, magányo...

Mit tegyek ha egyedűl, magányosnak érzem magam? (Több lent)

Figyelt kérdés

Sok barátnőm van csak hát mindegyikőlyüknek barátja van. És meg is értem hogy most a barátjukkal akarnak lenni. Nekem is udvarolgatnak csak az a probléma hogy nekem az idősebbek tetszenek. (17,18,19) És nem fogok valakivel csak azért összelyönni hogy legyen valakim. De vágyom én is egy fiúra csak hát aki nekem tetszik annak én nem aki meg nekem nem annak meg én. Mi a tanácsotok?

14/L



2016. aug. 1. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress hobbit. Olvass rajzolj. Foglald el magad. Itt a nyar utolso honapja elvezd ki. Pihenj. Szerezz uj baratokat. A fiuk meg majd jonnek maguktol (:
2016. aug. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!