Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megváltoztam, hogy tudnék...

Megváltoztam, hogy tudnék olyan lenni, mint régen?

Figyelt kérdés
Most érettségiztem, és már az érettségi időszakban észrevettem, hogy feszültebb vagyok, agresszívebb, és most, hogy jön az egyetem, kezd újra előjönni. Kis dolgokra is agresszíven reagálok, negatív vagyok, pedig régen mosolygós, kedves voltam, sok volt a motivációm. Mit csináljak szerintetek, hogy újra kiegyensúlyozott legyek, és ne kapjam fel mindenen a vizet?
2016. aug. 10. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Csapj bele,csak én 1 éve ilyen vagyok/voltam most kezdek javulni :') Én is most megyek az egyetemre és ugyanezt szoktam érezni. Ez az érzés a szorongás. De jó hír,hogy népbetegség így van rá ellenszer. Remotív extrát vegyél a gyógyszertárban 10-15 napon belül jobban leszel,vény nélkül kapható nem szoksz rá mert gyógynövény. A nyár hátra lévő részében menj el bulizni ha van hozzá kedved vagy piálj mert az oldja a feszültséget. Pl szombatonként menj ki és csapassad. Ha a Remotív extra nem használ,keress fel egy SZTK-s pszichológust mert ez rosszabbodhat,az érettségi nekem is odab-szott,de rendesen. Vége van,az egyetemen csak egy kettes kell és kész :) Ha gondolod beszélhetünk privát is,jó lenne egy sorstárssal haverkodni.
2016. aug. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja,és az ajánlott adag este 1 szem. Szedjed amíg el nem fogy. 3-4000ezer de hidd el megéri.
2016. aug. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne szedj semmit mert csak.tumetet kezel.akrmennyire gyogynovenyes. A pszichologus nem.hulyeseg tb tamogatott is van es jo! Ha azt erzed nem az jell.akkor.keress valami. Hobbit.meditcios.komyvet csoportot..
2016. aug. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!