Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért akarok meghalni?

Mért akarok meghalni?

Figyelt kérdés

Meg szeretnék halni!! Már három napja sírok..utálom az életemet!!

Bérgyilkost keresek!!


2010. ápr. 20. 07:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha mindenki aki útálja az életét bérgyilkost keresne, akkor a bérgyilkos egy igen jövedelmező szakma lenne ma magyarországon. Hidd el nem vagy egyedül!
2010. ápr. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
egy 3éves kapcsolatnak vége lett. :'(
2010. ápr. 21. 06:48
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem szabad egy szakítás miatt arra gondolni,hogy meg akarsz halni! Mi lenne ha mindenki,akinek tönkremegy a kapcsolata véget vetne az életének? Tudom nehéz,de túl kell tenned magad rajta. Nekem is ért már véget hosszabb kapcsolatom,de eszembe se jutott volna,hogy véget vessek az életemnek. Nyugodj meg,föl a fejjel. Biztosan találsz mást,egy sokkal jobbat! 21/L
2010. ápr. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Vége lett? lépj tovább.

Jobb ha vége mintha folyamatosan megcsalna, vagy sajnálatból lenne melletted

2010. ápr. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Sz@r ez a helyzet, néha tényleg ezt kívánja az ember. Ilyenkor bárki bármit mond, ellenség. Mi történt? Miért szakítottatok? Meséld el Nekünk! A sírás jó dolog, segít, hidd el! Azért akarsz meghalni, mert jelenleg az elméd más megoldást nem talál, mert a bánatod nem engedi dolgozni egy értelmesebb megoldáson. Ezen viszont neked kell segíteni. Tudom, átmeneti segítség, ha barátokkal találkozol, persze, addig amíg veled vannak, "elviselhetőbb" az élet, de aztán megint magad maradsz, megtámadnak az emlékek és az érzelmek. Ilyenkor jön a totál befordulás és a miértek. De van egy rossz hírem: Rendbe fogsz jönni! Legyél hálás azokért a dolgokért, amiken keresztül mentetek. Az sem biztos, hoy végleg vége a kapcsolatodnak. Írj nekünk, néha az is segít, ha kiírja magából az ember jánya a dühét! (Ugyanezen mentem át, hidd el!)
2010. ápr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

3éves kapcsolat.

egy másik nővel megcsalt..ezt el is mondta a szemembe egyzserűen blokkot kaptam. nem birtam gondolkozni cslekedni csak nézni ki a nagyvilágba.

Elhívott vacsorázni (már azt hittem, hogy megkéri a kezemet) hát ..nagyot tévedtem :"(

szőrnyű érzés van itt bent a szívembe mintha 1000 darabra törte volna.

Utolsó válaszoló elmondanád/leírnád a történedet?

előre is köszönöm és mindenkinek köszönöm aki írt.

2010. ápr. 25. 10:42
 17/19 anonim ***** válasza:
:) Leírom, persze. 4.5 éves kapcsolatomnak szakadt vége egyik pillanatról a másikra, gyűrűnézés, lakásnézés után. Hozzá tartozik, hogy a párom nős, de náluk is az elhidegülés volt. Amikor én képbe jöttem, addigra ők már egylakásban ugyan, de ellenségekként éltek. Össze akartunk házasodni a válása után. Két hónapja történt a szakításunk, teljes kommunikációs csend, semmi válasz, semmire sem reagálás. Szintén ki akartam nyúvasztani magamat, meg is próbáltam, most röhögök magamon, mert pl. a legutolsó próbálkozásom azért volt sikertelen, mert a porszívőcső nem ért el a kipuffogótól a kocsi ablakáig, én meg matt részegen jöhettem haza... :D Az nem lehet, hogy elvesztettem az életem szerelmét, az igazit, a nagy Őt!!!!!!! És itt megálltam és elgondolkodtam, hogy de hülye vagyok. Honnan tudhatnám, hogy ő mit érez, hisz semmit sem tudok róla. Tegnapelőtt derült ki, hogy azért ment el, hogy egyedül megoldja magában a dolgait, már nem lakik otthon, elköltözött (van egy gyerek és miatta gondolkodott a váláson), de döntött, engem választott, kibékültünk. Ehhez egyedül kellett lennie, hogy magában rendet tudjon tenni. Ezért írom Neked is, hogy nem biztos, hogy vége a kapcsolatotoknak, próbáljatok leülni, megbeszélni, hogy mi történt, ami elvezetett odáig, hogy megcsalt és kérlek, ne csak őt hibáztasd, sajnos ilyenkor tényleg nagyon mélyre kell menni, hogy megtaláljátok a hibákat. Ha úgy érzed, meg tudod bocsájtani és veled szeretné az életét folytatni, akkor bocsásd meg neki és beszéljétek meg, persze, csak ha szereted annyira, hogy képes vagy megbocsájtani és később nem a fejéhez vágni.
2010. ápr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha igaz akkor gondolj arra, h mennyit elérhetsz még az életben! am Önbérgyilkosról még nem hallottam..
2011. aug. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 torii ***** válasza:
Nem te nem vagy gyenge talán beszélgessünk oké? irj rám privibe jóbe lehetnénk énis sírok és néha ugy érzem meghalnék de el fog mulni ha van kedved irj :)) 13/L
2013. jún. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!