Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem akarok meghalni de nem...

Nem akarok meghalni de nem látok kiutat, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az életem teljesen reménytelen. Már 22 éves vagyok tehát nem egy kis tini aki csak fel akarja hívni magára a figyelmet. A szüleim alkoholisták. Csak a veszekedés egész nap és még én is kapok jókora állasokat. Beteg vagyok ami miatt nem tudok dolgozni. Egyedül nem megy. Nincs hova mennem. Nincs kihez. Eddig talán egy kis élet kedved a párom adott akivel 3 év után vége lett. Nincs semmi reményem.. Nem tudom mit tehetnék. Csak az jár a fejembe már több hónapja hogy jobb lenne meghalni. De valahol nem akarok meghalni..Kiutat keresve.. de egyre sürübben jönnek rám mély depressziok. És félek eljutok odáig hogy egyszer megtegyem. Mit tehetnék? egy beteg lány...
2010. jan. 11. 20:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig más kiutat nem látok a dologból, minthogy valahogyan pénzt keresel és jó messzire elköltözöl otthonról. Új hely, új emberek. Biztosan jót tenne.

Mindenesetre ott nem maradhatsz ahol most vagy.

2010. jan. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
ilyenek ne járjanak a fejedben!
2010. jan. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Milyen betegséged van?
2010. jan. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:

mi a betegséged?


mert lehet h valami munkát csak tudnál kapni ha más nem irodait.

2010. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Epilepsziám van és mozgássérült vagyok...
2010. jan. 11. 20:52
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha öngyilkos leszel az egyik fővárosi hídról tedd meg azt ígérem én ott leszek és megmentelek, ne legyél már ilyen.. próbáld meg összeszedni magad :) azért vannak az életnek szép oldalai és hidd el később még lehet jobb is, nem minden ember rossz ( pl. én kifejezetten jó ember vagyok ;) ) Drukkolok hogy minden jóra forduljon cserébe te tedd meg azt hogy nem hagyod el magad és küzdesz. Sokáig szeretnék drukkolni, ne vedd ezt el tőlem.


Sok szerencsét! 20/F

2010. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%
Az első lépést mármegtetted, sok depressziós azért nem tudmeggyógyulni, mert nem hajlandóak tudomásul venni, hogy segítségre van szükségük. Ha úgy érzed, segítene, keress fel egy papot vagy lelkipásztort, és beszélgess vele! Nem muszáj ehhez hívőnek lenned. Vagy pedig menj el egy pszichológushoz, esetleg írj e-mailt egy online pszichológusnak!
2010. jan. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Semmiféleképp ne add fel!

Gondolj bele,van akinek még ennél is lehet rosszabb,bár a te helyzeted sem könnyű!

Próbálj meg barátokat szerezni,foglald le magad olyan dolgokkal,amik jó kedvet okoznak.Ha odáig tudsz jutni,mindenképp költözz el.Vhogyan biztos megoldható!

Ne csinálj hülyeséget...egy életed van és ezt nem szabad eldobni magadtól!

Vigyázz magadra,próbáld meg jobban érezni magad!

2010. jan. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%

én is lehetnék öngyi, munkanélküliek vagyunk a párommal, semmi kiút, max ha lenne valami munka,de Magyarországon semmi lehetőség jelenleg... külföld még ugyse, mindenhova kellene kezdő tőke... hitel van a nyakunkon, lakás, autó... mégsem adjuk fel...illetve mindig találok valami kapaszkodót... olvasok, takarítok, tanulok...


kezdj el valamit tanulni, ami érdekel! és fel a fejjel...

2010. jan. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szia ! Pontosan , Mivel van baj úgy értem ,hogy minden iennek van egy latin neve ? most csak kiváncsiságból kérdezem az epilepsziát viszont ismerem ! Nagyon szar lehet,neked :S:S am szerintem egy jó pszchiólogus segíthet !
2010. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!