Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Öngyilkos szeretnék lenni,...

Öngyilkos szeretnék lenni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sajnos az életem már gyerekkoromban elromlott! Egészen 9-10 éves koromig annyira nem volt rossz az életem, már akkor kifogtak az osztálytársaim, állandó csúfolások, bántsok célkeresztjében voltam, de igazán rossz az új évezredben lett minden!


2001-ben karácsonykor tudtam meg, hogy anyám csalja apámat, aki e miatt aznap úgy összeverte anyámat ezért, hogy a mentő vitte el (azóta nem karácsonyozok, nincs mit ünnepelnem, sőt gyűlölöm a karácsonyt is). Ezután pedig engem is azzal bántott, hogy kitagadott, meg hogy biztos nem az ő gyereke vagyok meg ehhez hasonló! Évekig ment a huzavona a két szülőm közt, öngyilkossági kísérletektől kezdve sok mindent át kellett élnem, ráadásul mivel e miatt szétszórt is voltam az iskolában is kifogtak, gyakran csúfoltak, leköptek, velem törölték a táblát stb. persze 3-4 egy ellen, hogy még esélye se legyen az embernek! A testvérem már elközött, de ő is leszar engem, nem is beszél velem, nem is nagyon szokta érdekelni, ha mondok neki valamit! Mindig próbáltam az egészen felülemelkedni, nem voltak barátaim, de nem is érdekelt, tanultam, úgy voltam vele, ha tanulok akkor talán egy nap a saját lábamra állok és jobb lehet, de nem lett, az évek elteltek, csak a munka, stressz, semmi szórakozás, semmi ami jó, még nyaralni se voltam soha életemben! Most pedig nem kapok munkát se, így még mindig otthon lakok, diplomás munkanélküliként... gyakran megkapom, hogy semmire nem vagyok jó, meg én is ezt gondolom magamról, hogy EGY SZÁNALMAS ALAK VAGYOK, AKIT SENKI SE SZERET ÉS NEM IS JÓ SEMMIRE... most még próbálkozok az álláskereséssel, de nem tudom, hogy sikerül-e talán külföldön, de már bele vagyok fáradva az életbe, utálom hogy balek vagyok és tényleg semmi se akar nekem sikerülni, gyakran szoktam kiborulni, de magamban tartom, vagy leírom valahová, mint pl. most, de kb 2 éve már gondolkozok azon, hogy felkötöm magam, mert az idegeim kezdik, felmondani a szolgálatot, amikor lefekszem akkor is sokszor csak agyalok, hogy miért vagyok ilyen szerencsétlen ember és sokszor el is sírom magam, amikor nem látja senki, pedig kifele mindig keménynek szoktam magam mutatni, de egyre nehezebb... VAN MÁS IS HASONLÓ HELYZETBEN? 23/F



2016. aug. 22. 16:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Csak van valami amit szerettek! Én például úgy bírom ki a megaláztatásokat, hogy arra gondolok, hogy milyen jó lesz ha egyszer elköltözhetek, lehet saját állatom, saját életem, saját gyerekem, akit én nevelek fel, és nem engedem h így elcsesszék az életem mint nekem, stb. ( én hál'istennek szerető családban nőttem/növök fel, nekem nincs miért panaszkodnom, csak próbálok a gondolataimmal átérezni azt amire ti gondolhattok). Keress valami hobbit, pl. a fiúkat szokta érdekelni a testedzés, vagy számítógépes játékok, gitározás, állatvédelem pl. a menhelyen ((na jó ez nem szokta érdekelni a mai gyerekeket, és ez elég szomorú)) festészet, zenehallgatás, költészet..) egyszóval tűzz ki magad előtt egy célt, és küzdj az álmaidért, addig is eltereled a figyelmed azokról a dolgokról amik negatívan érintenek. Nem szabad öngyilkosnak lennetek, én hiszek benne h mindenkinek van vkije a Földön aki csak rá vár.
2016. aug. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Keress bármilyen munkát, gyűjtsd a pénzt és költözz jó messzire egy nyugodt környékre. Nekem is ez a célom.
2016. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 plasztik@ä válasza:
ha segíthetek valamiben akkor dobj egy privit...
2016. okt. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azota eltelt két év. Ugye nem lettél öngyilkos??
2018. okt. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Találtál kiutat? :(
2018. okt. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!