Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek mert mostanába sok...

Mit tegyek mert mostanába sok problémával kell megküzdenem ami zavar?

Figyelt kérdés
Apám elkezdett inni 1-2 évvel ezelőtt, és néha tart 1 hónapos szünetet, viszont most megint előlről kezdődőtt... Anyukámtól megkérdezem néha hogy jól van-e, ugyanis apa néha bántani szokta,és néha a munkahely miatt is veszekednek.. Nagyon rosszul érzem magam emiatt.. a barátnőmnek talán elmondom hogy mi bánt engemet, hogy megértse, ha néha kiabálok vele vagy undok vagyok, miért is teszem ezt.. De legfőképpen azért is kérdezem ezt mert nagyon félek, nagyon keveset eszek, és reggel nagyon fáradt vagyok, úgyanis anya tiltása ellenére hajnali 3 ig fent szoktam lenni.. úgyérzem a lelkem éget, és nagyon fáj... azt is érzem hogy kevés szeretetet kapok, és néha egy barátommal beszélem meg ezt aminek hasonló problémái vannak. És azért is félek jelenleg mert nem sokára (késve) a szülinapomat ünnepeljük, és mivel a mostani családi problémák miatt, kevesebbet is keresnek a szüleim, nem akarom annyira megkapni a születésnapi ajándékomat, de mivel már elrendeztük muszáj lesz. Attól is félek, ha nem vagyok itthon veszekedés van. Fogalmam nincs mit tegyek ilyenkor, üvölteni szeretnék de az nagyon "gyanús" lenne.. még azt is elmondanám hogy a legkisebb dolgokért is rászólok a másikra és ha nagyokat sóhajtok az jól esik.. régebben természetesen nem voltak ezek a problémák, de most jelen van és nem tudom mit tegyek.. apukámat lebeszélni nem lehet erről a dologról és emiatt is csak a stressz megy.. nem bírom a hangos dolgokat se , csak a halk,nyugtatókat. Na most ezek után lenne az a kérdésem hogy mit tegyek? (Bocsánat a rossz fogalmazásért, és köszönöm a válaszokat előre!)

2016. aug. 23. 21:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Tényleg bocsi a fogalmazásért ezt is a stressz okozza ;c
2016. aug. 23. 22:02
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt te nem tudsz sajnos tenni semmit. Az lenne a megoldás ha elválnak a szüleid minél hamarabb.

Elsőnek azt hittem ezt a kérdést én irtam 4 évvel ezelőtt.

Nálunk Úgy oldódott meg, hogy az egyikük meghalt "balesetben"

Legyen vége mielőtt túl késő lenne...

2017. márc. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!