Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha a lelkivilágotok/a lelketek...

Ha a lelkivilágotok/a lelketek egy élő személy lenne, akkor hogy nézne ki?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnátok leírni, elmesélni, lerajzolni a megszemélyesített lelki világotokat?
2016. szept. 1. 23:12
 1/10 A kérdező kommentje:
Képet is linkelhettek.lehet valódi személy, lehet rajzfilm figura. lehet egy tárgy, lehet egy állat. Akármi. A lényeg, hogy a lehető legjobban tükrözze a lelki világotokat, a lelketek mélyén lévő önmagatokat.
2016. szept. 1. 23:16
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]


A kislàny

2016. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy törpehörcsög :D


[link]


Aranyos, de ha felidegesítik leharapja az ujjadat. Szeret aludni és a kis világában érzi a legjobban magát, nem szereti a társaságot, nem szereti a hirtelen változásokat és ijedős is. Gondol a jövőre, ezért raktároz :D

2016. szept. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nagyon aranyos :)
2016. szept. 2. 12:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Talán az én lelkem egy macska lenne, hiszen szeretek enni, aludni, utálom a gyerekeket és elvárom, hogy szeressenek.
2016. szept. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És ha emberek lennének? tehát most kizárólag emberi kinézetben gondolkodjunk. Hogy nézne ki a lelkivilágotok, ha ember lenne? Tulajdonképpen ezek után is mondhattok tárgyat vagy állatot, de az emberi kinézetét is próbáljátok leírni. :)
2016. szept. 2. 15:03
 7/10 anonim válasza:
Az enyém egy talpraesett lány, aki néha nagyon tudja mit csinál máskor teljesen bizonytalan. Káosz :) Barna, hosszú haja lenne, nagyon nagyon mosolygós és pozitív lenne, viszont 2 perccel ezután túlságosan realista és földhözragadt. Most, hogy belegondolok nekem 2 személyem lenne :D
2016. szept. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Hasonlítana Harley Quinn barna hajú kinézetéhez :)

[link]

2016. szept. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hmm :) érdekes egy kérdés, én arra jutottam hogy úgy nézne ki mint én :) hiszen ő én vagyok
2016. szept. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Semmi extra?
2016. szept. 4. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!