Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan vegyem rá magam a...

Hogyan vegyem rá magam a tanulásra?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a 9.et es rengeteget kell tanulni altalanoshoz kepest.

Es az a baj nalam ,hogy folyton hallogatom majd kesobb kb este 9kor allok neki aztan meg 1ig tanulhatok. Hogyan vegyem ra magam hogy korabban elkezdjek tanulni?

(Gimnaziumba jarok)


2016. szept. 25. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy. Fejben kell eldöntened, hogy ez Neked fontos és csinálni kell, addig nem változik semmi. Én is ilyen lusta voltam gimiben, és csak akkor tudtam összekapni magam, amikor már majdnem késő volt. Javaslat: Ne várd ezt meg, sokkal nehezebb onnan visszahozni magad.
2016. szept. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

pl én úgy szoktam hogy tudom h tanulni kellene és annyit mondok, hogy jó most leülök az asztalhoz.


Nagy nehezen eljutok odáig, és az asztaltól már nem állok fel, és akkor már el is kezdem a tanulásrt.

2016. szept. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

minimálbért akarsz keresni és hónapról hónapra élni?? akkor csináld azt amit most! Érettségivel, vagy anélkül csak betanított munkára vesznek fel! Igen, hiába hiszed, nem te leszel az az 0,00001% aki általános iskolai végzettséggel majd gyáróriást építtet!


Szüleid sem fognak mindig eltartani!

2016. szept. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!