Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy vegyem rá magam a tanulásra?

Hogy vegyem rá magam a tanulásra?

Figyelt kérdés
Lusta g*ci vagyok, mindent abbahagyok, és semmi motivációm sincs. Pedig 2 hónapom belül elörehozott érettségizek meg vizsgám lesz abból a tárgyból amit legjobban utálok. Most kéne valahogy kedvet teremtenem a tanuláshoz, de hiába olvasom el 30x nem jegyzek meg semmit.. annyiból áll a tanulásom hogy megírom az írásbelit, és elolvasom 1x a füzeteim.. ez így nem állapot, segìtsetek!

2016. márc. 6. 16:31
 1/6 Molyember ***** válasza:
Áldozz rá egy órát, és nézd meg, milyen munkákat találsz a jelenlegi végzettségeddel.
2016. márc. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nekem is ugyan ez volt,nem tudtam magam rá venni a tanulásra,főleg az Angolra nem.De kitűztem magam elé egy célt,amihez kell tudjak angolul,stb..és tényleg akarom,ezért kezdtem el tanulni. Szerintem neked is motiválni kellene magad valamivel.

A tanulásra meg,hogy nem marad meg semmi,arra nem tudok semmit sem mondani..

2016. márc. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 tudom hogy nagyon ótvarok, egyszer csináltam is és lb csak 1 hétig tartott a motivációm.

#2 köszi a tippet csak nekem pl az amgol megy a logjobban. Azokra vagyok lusta tanulni amiket nem viszek tovább, de tudom h kéne tanupni :(

2016. márc. 6. 17:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Melyik tárgyat kellene megtanulni, ami nem megy?

És hová akarsz jelentkezni egyetemre?

2016. márc. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ne problémázz ezen, a mekiben mindig szükség lesz a hozzád hasonlókra, hogy süssék a krumplit napi 12 órában 90e-ért.
2016. márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne tőlem kérdezd mert nekem most tanulnom kellet volna ahelyett hogy ezt írom XD


Döntsd el hogy mi akasz lenni és inkább csak az ahoz szükséges tantárgyakból tanulj. (pl az egyik osztálytársam masszőrnek készül így inkább nyelveket tanul fizika s hasonlók helyett)

2016. márc. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!