Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert vagyok teljesen osszezav...

Thirdeye69 kérdése:

Miert vagyok teljesen osszezavarodva?

Figyelt kérdés

Elore szeretnek elnezest kerni, mar maga az osszezavarodott szoveg miatt. es lenyegre toro leszek


Szoval par eve elkezdett erdekelni a filozofia, nagyon sokat olvasgattam ezekkel kapcsolatosan, rengeteg filmet neztem meg annak erdekeben, hogy valamit talalok. Folyamatosan keresek valamit, az eletembe beugrottak a drogok is, mint "segitoeszkoz" legalabb is sokan mondjak, hogy van 1-2 drog pl: LSD, gomba stb, amik segitenek, úgymondd tagitani a tudatot. Eltem veluk, voltak komolyabb "raeszemeleseim"..de MA ugyerzem nemsok haszna volt. Sot inkabb rossz elmenyek.Megis azt latom a hippiken, hogy ok sok mindent elertek a drogok segitsegevel..szoval en, mint gyenge lancsszem cseszhetem az egeszet, mert nem birom a drogokat es ezaltal nem tudom teljesen megismerni a vilagot ami korul vesz minket? Azota is keresek valamit, folyamatosan erdekel Nietzsche es tarsai. De ez melle tarsul a lustasagom.Foggalmam sincs mit akarok, és foggalmam sincs, hogy mit keresek. Mar az emberek, osztalytarsak is furcsan neznek ram, mintha latnak rajtam a teljesen zavarodottsagot, orultseget. Neha mar az orulet hataran vagyok, kezdem azthinni minden hitem amit ebbe a vilag megismerős "útba" fektettem teljesen felesleges volt. Pedig érdekel, érdekel a vilagegyetem, érdekel a létünk miértje. Valaki segitsen kérem, már, ha tud és persze nem néz ram teljesen rossz szemmel( persze, ha igen az teljesen erthető)



2016. okt. 18. 00:01
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Normális, "európai szintű" nevelést kaptam ember.

Úgy látom, nagyon felkaptad a vizet, csak azért mert belefűztem a füvezést.

Generációk nőnek fel az egész világban, akik normális nevelést kaptak, gimnazisták, később egyetemisták lettek, és jó emberek maradtak. Az, hogy fűhöz nyúlnak, az azért van, mert belátást nyerhetünk valami újba. Tisztában vagyunk az értékrendekkel, és mi ezen lavírozunk el néha napján.


Nem komolytalankodnám el a nevelést. Szerintem a szüleim a legjobb dolgokra tanítottak meg, és bódult állapotban is meg tudom ezeket tartani.

De tudni fogom a gyermekemről, hogy ő is vágyódni fog erre az "új élményre".


Vagy nem tudom, neked milyen társadalomrohasztó elméleteid támadtak, de az én esetemben nem jött össze.

2016. okt. 22. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!