Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én lennék a hibás? Rosszul...

Én lennék a hibás? Rosszul értelmezem a dolgokat magam körül?

Figyelt kérdés
Már jó ideje úgy érzem magam, mint egy lelki moslékos, akinek mindenki elmondja a gondját, baját. Tény, hogy türelmesen végig hallgatok mindenkit, ha tudok tanácsot adok, és lehet úgy fest, hogy velem minden rendben, de mégis belül lassan ezernyi darabra török. Úgy érzem, mintha mindenki bűnbakja lennék. Mintha, csak egy lábtörlőnek használna mindenki. Mindenki nekem panaszkodik, de én sosem mondom el senkinek, hogy mi bánt, ha pedig megpróbálnám senki sem hallgat végig. Már úgy vagyok vele, hogy inkább magamban tartom, de érzem, hogy lassan belülről folyt meg a bánat. Mit tehetnék ilyenkor? Ne beszéljek a dolgaimról senkinek, és tegyek, úgy mintha minden a legnagyobb rendben lenne velem?
2016. okt. 18. 12:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne tartsd magadba, keress valakit akiben megbízol és mond el neki.Ha meg úgy érzed ,hogy túl nagy nyomás nehezedik a válladra akkor ne legyél mások lelki szemetesládája.Ne játszd meg magad:ha nincs rendbe akkor nincs rendbe, ésjegyezd meg ,hogy a saját problémáid fontosabbak mint másoké mert azokat neked kell megoldanod.✌
2016. okt. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!