Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lépjek túl? Többi lent

Hogy lépjek túl? Többi lent

Figyelt kérdés
Anyukámék elváltam már régen de nem ez a baj hane, hogy anyának elég sok pasija volt már és most megint van egy de nekem nem annyira szimpatikus és anya rózsaszín ködbe úszkál és engem ez megvisel lehet az hogy nem foglalkozik velem ennyit mint amikor nem volt senkije de nem tudom nagyon "feldolgozni" ezt a pasit és egyfolytában eszembe jut ez az egész és zavar.. Hogy tudnám kitörölni a gondolataimból és leszarni?

2016. okt. 24. 18:09
 1/1 anonim válasza:
Sehogy. Ismerd el a problémát magad előtt, és beszélj erről anyuddal. Bizonyára meg fogjátok tudni beszélni, mert egy szerető anya előnyben fog részesíteni. Ha nem tudja hogy neked milyen - mert nem gondol bele - az nem feltétlenül az ő hibája, viszont te tehetsz arról, ha nem adsz ennek hangot, mikor kellene.
2016. okt. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!