Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az gáz, ha egy fiú szégyelli...

Az gáz, ha egy fiú szégyelli a külsejét?

Figyelt kérdés

Eddig szó szerint nagy ívben -tam rá; már fél éve vagyok együtt a barátnőmmel. Ő súlyosan jó bőr, és nemrégiben elkezdtem úgy érezni, hogy kevés vagyok mellé, hogy többet is megérdemelne nálam. Fürdök rendesen, meg a magam 'szerény' módján adok is magamra. De mégis kevésnek érzem magam, leginkább arcilag. Ezt persze neki nem fogom megemlíteni. Gáz, ha ez van? Mit lehet vele csinálni?

21F



2016. okt. 30. 11:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Mint írtad, fél éve veled van. Te csak a kinézetéért vagy vele, vagy az egyéb tulajdonságait is kedveled? ( Kedves, lehet vele sok témáról beszélgetni, stb.) Ha el akarna hagyni a - szerinted - gáz arcod miatt, már léphetett volna.
2016. okt. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!