Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tovabb? Mit kezdjek...

Hogyan tovabb? Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

21 eves vagyok, 2 eve erettsegiztem(nem sikerult valami jol, nem erdekelt, nem is koncentraltam a kozepsulira, ez lett az eredmenye) utana elmentem okj ra, levizsgaztam iden, felszolgalo szakmam van, van allando munkahelyem, viszont NEM szeretem ezt csinalni, undorod neha hogy a vendegeknek kikell ny*lni a segget kb, ugy erzem nem az en szakmam..

Mast szeretnem csinalni mert tudom , hogy ez igy nem lesz jo.. Viszont semmi elkepzelesem sincsen mit tanulhatnek, egyetem kilove ugye erettsegi miatt, maximum ha ujra erettsegiznek de nem erzem.magam.annyira okosnak, hogy egyetemre menjek, anyammal elek, O azt mondja minek tanulok, dolgozzak inkabb, de ha nem szeretem csinalni, meg fiatal vagyok , nem akarok leragadni, O nem.tamogatna ebben az egeszben, de dolgoznek ugyanugy.mellette, esti sulira gondoltam, viszont nem tudom minek tanuljak, annyira kilatastalan ezaz egesz, szabadidomben kb semmi ertelmeset nem csinalok, hetvegen bnommel vagyok, elmegyek kondizni vagy kockulok, de ez nem visz sehova, nyelvvizsgat leakarom tenni, jogsit most csinalom, de hogy milyen szakmat tanuljak arrol nincs elkepzelesem, svajcba tudnek dolgozni vendeglatasba, de a nemet nem megy egyaltalan, es a vendeatas se vonz annyira, megbantam, hogy erre jelentkeztem.. Ti hogyan dontottetek el.mit tanuljatok? Mintha semmi se erdekelne a vilagon csak "letezem".


2016. dec. 6. 09:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Én sem tudom mit kéne tanulnom ahhoz hogy boldog legyek. Milyen tárgyakból voltál jó gimiben? Elég ha csak szeretted és tudtál rá tanulni. :) Menj valami olyan szakra egyetemre újra érettségivel amit el tudnál végezni, ahol olyat tanulnál, ami menne. Egy diploma + egy okj sok mindenre jó, nem feltétlenül a szakmádban fogsz elhelyezkedni, de valami csak lesz.
2016. dec. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!