Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lesz ez valaha máshogy?

Lesz ez valaha máshogy?

Figyelt kérdés
Most vagyok 14 éves és eddig mosolygós vidám lány voltam de ez 13-14 évesen megváltozott. Nem bízok az emberekben, szinte minden napos hogy szomorú vagyok. És utálom magam de NAGYON!! Dagadt vagyok és csúnya. Fogyókúrázni nem tudok azzal meg hogy csúnya vagyok nem tudok mit tenni. Vannak "barátaim" akik észre sem vennék ha meghalnék ezért nagyon magányosnak érzem magam. Úgy érzem senki nem ért meg. És egész nap a gép előtt ülök meg filmezek pedig már nagyon unom. Suliba is néha mintha láthatatlan lennék. Családom az szeret nem mintha észre vennék hogy bármi bajom is van. Volt már hogy annyira rosszul voltam (azt hiszem ez a depresszió) hogy megvágtam magam Fog ez változni? Vagy örökre magányos leszek és 20 macskával fogok megöregedni? :(
2016. dec. 23. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:

" És egész nap a gép előtt ülök meg filmezek..."


Ha ezt ki tudod váltani valami más elfoglaltsággal, az már fél siker. Nem facebookozásra gondoltam ez alatt.

2016. dec. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fog változni? Nagyon valószínű.

Pozitív irányba? Az már inkább csak azon múlik, hogy a személyiséged hogyan változik, továbbá hogy milyen közösségekbe kerülsz, ott mennyire sikerül beilleszkedned. A legtöbb embernek, ha nem is gond nélkül, de idővel sikerül.

Amúgy meg keress valami hobbit, elfoglaltságot, az valamennyire képes lehet lekötni és motiválni. Felületesen kb. ennyit tudok mondani.

2016. dec. 30. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. febr. 11. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!