Depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Fél éve érzem magamon, hogy valami nincs rendben. Gyakran van alvászavarom, sokat gondolok az öngyilkosságra, sírógörcseim vannak, ha meghívnak valahova akkor elutasítom. Sajnos az is megtörtént már, hogy bántottam magam. Ennek a háttere az lehet, hogy a szüleim most válnak, anyumnak már van pasija (ezért nem haragszom, mert nem ez miatt válnak csak már régen eldöntötték apuval), de ez a férfi sokszor bántja, az osztálytársaim bántanak, a kistestvérem is sokszor verik meg, a dédnagymamám haldoklik (már nincsenek nagyszüleim) és itt vagyok a felvételi előtt és el is kell költöznünk... kicsit hosszú lett 14/L

2017. jan. 13. 06:52
 1/1 TR75 ***** válasza:

Igen, valószínűleg az vagy. Irány a pszichológus (suliban kell legyen).

De, csak hogy tudd, nehéz helyzetben ez elég gyakori, kamasz vagy, a szülők válnak, problémák a suliban, beteg családtag, szóval ezen nem is kell csodálkozni.

Az is sokat segít, ha valakivel tudsz beszélgetni.

2017. jan. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!