Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azt mondják az iskola társaim,...

Azt mondják az iskola társaim, hogy úgy nézek ki mint a Körbe a nő, ez nagyon sértő? 14/L

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 08:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem az. Akkor ezekszerint hosszú fekete hajad van és világos bőröd. Ne foglalkozz velük, kicsit próbálj tenni ellene... kösd össze a hajad, tegyél bronzosítót, pirosítót az arcodra. sztem nagyon szemetek....

Mondd meg nekik, ha piszkálnak ugy járnak mint a körben a szereplők.... :)

2010. máj. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
91%

A körben a csajnak hófehér bőre van, fekete hosszú haja.De gondolom a filmet már láttad. Annyiból lehet sértő, hogy az a csaj hulla, és téged hozzá hasonlítanak. :D

Erről van egy vicces sztorim. Nekem is fekete hosszú hajam van és egyszer mikor hajat mostam a barátom megkért, hogy menjek be a bátyjához, és ijesszek rá, mivel retteg attól a lánytól. Már aludt, én meg bementem hozzá, felkapcsoltam a villanyt, magamelé húztam a hajam és szép lassan elkezdtem felé sétálni. Azóta sem hallottam ilyen erőteljes férfi sikolyt, és láttam olyan rémült fejet. Lehet hogy rossz vicc volt, de utólag már ő is nevetett rajta.


18/L

2010. máj. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%

ma 09:35


hehehehe :D

2010. máj. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
09:34 és 09:35 xD
2010. máj. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy a fekete hajúra gondolnak mert az nem nő hanem kislány viszont van benne női szereplő aki nem hulla...?
2010. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát több nő is van benne...pl. aki a videón keféli a haját, mikor elmozdul a tükör...meg persze a főszereplő nő...de pontosan melyik? Ja meg persze két verzió van a filmből is(vagyishogy több, de kettő ismertebb), egy régebbi japán, és egy újabb amerikai...mindkettőben másképp néznek ki a szereplők :D
2010. máj. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
fekete haj+klór bőr-bizarr.. olyan ..nem is tudom,olyanoktól kicsit távolabb érintkezek. :S
2010. máj. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Így nézel ki? [link]

Hát nem is tudom...Lehet, hogy sértő, de ne foglalkozz senkivel!!! A belső értékek a fontosak! :-))))

2010. máj. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem ők valami Grudgéről beszélnek
2010. máj. 8. 16:13
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A Grudge az az Átok című film. Ott is aranyos a lány

[link]


De tényleg a belső értékek a fontosak! Ne foglalkozz senkivel!

2010. máj. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!