Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálom magam! Csúny és kövér...

Utálom magam! Csúny és kövér vagyok és nem fogadnak így el az emberek (? )

Figyelt kérdés
vannak barátaim szerintük nagyon jó fej vagyok.nagyon kevés de igaziak! mindenki külső szerintítélkezik és állandóan néznek és rajtam röhögnek az emberek. mit tehetnék azon kívűl h fogyjak le...igaz ha van egy kis önbizalmam akkor elfogadnak?
2010. máj. 7. 17:38
 1/7 A kérdező kommentje:
18 L
2010. máj. 7. 17:38
 2/7 anonim ***** válasza:

hány kiló vagy? mert ahhoz nagyon daginak kell elnned, hogy az emberek kinevessenek.Sok dagibb embertláttam már de sosem jutott eszembe, hogy kinevessen csak ez okból :O

kicsit figyelj akkor az étkezésre :) sokszor egyél inkább, de keveset, este hat után már ne, igyál sok vizet, és mozogj :)

2010. máj. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
110 ed magas vagyok és nem tűnök ennyinek mert erős a csontozatom.vannak nálam kövérebbek is mégis őket valamiért szeretik
2010. máj. 7. 17:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Tanuld meg elfogadni a külsőd:)És amúgy sem túl lényeges,hogy milyen vagy kivülről hanem a belső számit.És a fogyáshoz javaslom:nap 3l viz,aerobic,a szénhidrát bevitel szabályozása.Sok szerencsét relélem segitettem.Ja és mások véleményével ne is törődj:)
2010. máj. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

"Utálom magam"


Ez a két szó a kulcs a problémádhoz. Először tanuld meg önmagad szeretni és elfogadni, s majd aztán mások is ezt teszik veled. Aki még saját magát sem szereti, hogyan várhatná el, hogy mások ezt tegyék vele?

(Ez fajta szeretet nem összekeverendő az egoizmussal, és az önimádattal.)


Elsőre lehet hogy ez hülyeségnek hangzik, de ha sikerül, meglátod hogy igazam lesz.

Alakítsd úgy önmagad (beleértve a tested is), az életed, a gondolkodásmódod, a világképed, hogy érezd: te magad is szerves és fontos része vagy az egésznek, egyedi és nélkülözhetetlen.

2010. máj. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ebben a szituban vagyok...
2010. máj. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ameddig nem tanulod meg szeretni magad, addig az idegenek sem fognak szeretni. A barátokkal másképp van. Ők vagy régebbről ismernek vagy egyszerűen csak a barátaid és ez mindent megold. Szokták mondani, hogy a szerelem vakk, de a barátság is az. Ezért van az, hogy a barátaidnak igy is jó vagy és nincs semmi baj veled, de ugyebár neked nem tetszik amit a tükör mutat és ezt érdekes módon sosem a barátaink veszik észre, hanem az idegenek. Tehát ezért van, hogy nem fogadnak el. Te elfogadnál egy olyat, aki magát nem képes elfogadni ? Nem az lenne benned is, hogy " hú ez milyen akaratgyenge lehet, ha még magának sem tetszik "

Nem igy van ?

2010. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!