Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nemtudom kimutatni az...

Miért nemtudom kimutatni az erzeseimet a baratom előtt?

Figyelt kérdés
Barátom mindig avval jön hogy. en miert nem tudom kimutatni az érzéseimet..hát probálkoztam es sajnos nem ment nekem az..pedig nagyon szeretem őt..de en nemtudom kimutatni az érzéseimet..ennek lehet csaladi oka h ilyen vagyok? Ilyen visszahuzodo fajta vagy magamban keressem a hibát??
2017. febr. 14. 05:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is nehezen megy az érzéseim kimutatása; valahogy szégyellem....

De a párommal megtanultam. Ne add fel, ha elsőre nem megy. Gyakorold és ne a fejeddel gondold végig, hogy mi lesz..., hanem ha úgy van, egyszerűen öleld meg. Utána könnyebb lesz. Ha igazán szereted, le tudod vetkőzni a családi hátteredet.

2017. febr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a valaszod...akkor legalabb ne.vagyok az ilyenben egyedül :)

Csak hat ha kimutatnám az érzéseimet mindig arra gondolok hogy kinevetne vagy valami..és akkor inkabb maradok a negatív,visszahúzódó..ami nemjó egy hosszútávú kapcsolatban azert :D

2017. febr. 15. 14:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha igazán szeret, nem fog kinevetni. Egy férfinak fontos, hogy a nő az oldalán boldog legyen. Ha kimutatjuk az érzéseinket, abból érezni fogja, hogy boldogok vagyunk vele és nekik is szükségük van a gyengédségre, még ha nem is ismerik be....

Szóval, csak bátran!

2017. febr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!