Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? A legjobb haverom...

Mit tegyek? A legjobb haverom irígyli a sikereimet és valami nagyon szemét dolgot csinált ellenem. (am 18 évesek vunk) Lent részletezem

Figyelt kérdés

...és az egész életemet.Irígy a barátaimra, arra, h népszerű vok, arra, h erősebb vok, arra, h közvetlenebb vagyok(persze van egy csomó dolog, amiben ő a jobb, de mind1)...Eddig a legjobb haverok voltunk, aztán én megváltoztam(mert elegem lett a hülyegyerek szerepéből)...a változás annyira jól sikerült, h magam is csak néztem...sovány, kis vézna,gyenge, félénk gyerekből 1 év alatt egy "rockstar" lett...szeretnek a lányok,kedvelnek az emberek,a figyelem középpontjában vok álltalában stb(nem vok öntelet...azt hozzáteszem)...

Eddig igyekezett versengeni velem, nem ment neki, aztán pletykált rólam, de most már annyira irígy, még arra is, h kick boxolok, h megdumált egy srácot, h verje szét a fejem(tegnap telefonált egy ismeretlen gyerek azzal, h meg akar verni, stb...tudjátok...csak úgy)...ez a volt haverom utalt is rá, h nem ártana, ha szétvernének, de nem hittem, h komolyan gondolja...Mit tegyek?Hogy állítsam le?Nem a veréstől félek, mert komolyan tudok bunyózni, hanem annak a szemétnek a kis "magánháborújáról".Hogy állítsam le?Mit tegyek?


2010. máj. 8. 23:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
csapd nyakon
2010. máj. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele, és szerintem nem éri meg bunyózni, még a végén belekeveredsz valami bajba, aztán téged rángatnak meg, az meg eléri a célját, amúgy meg átérzem a helyzeted, az én barátnőm is irigy rám, és ő is mindent bevet. Szerintem csak röhögd ki a szánalmas próbálkozásait, mindenki más azt teszik körülötted szerintem...
2010. máj. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
te nem tettél már fel ezzel kapcsolatban kérdést?
2010. máj. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ebben az esetben elég egyértelmű a megoldás.Beszélgessél vele kettesben.Fontos, hogy ne guruljál be, ne káromkodjál, csak egy normális, értelmes beszélgetés legyen.Magyarázd el neki, hogy mit vettél észre (tehát hogy ő irigykedik és mindent megtesz annak érdekében, hogy keresztbe tegyen neked), és hogy szeretnéd, ha végre békénhagyna és leállna a hülyeségeivel.Szükség esetén nyugodtan meg is fenyegetheted pl.azzal, hogy szétvereted a kondis haverjaiddal, stb.Remélem, segíthettem, sok sikert!
2010. máj. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Valahogy próbálj a lelkére hatni olyan szöveggel pl, hogy: "Haver, mi történt velünk? Barátok voltunk", vagy, hogy "Miért kell ez, nem lehetne úgy mint régen?", vagy "ez már nem játék, beszélnünk KELL", ilyesmik.
2010. máj. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
amelyik kutya ugat az nem harap.Mi annak idején inkognítóban elváltoztatott hangon felhívtuk az osztálytársainkat hogy tudjuk hol lakik merre megy iskolába és útközben eltörjük majd a karjukat.Majdnem botrány lett belőle mert következő nap a fél osztály hiányzott....
2010. máj. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

a lélekre hatás nem megy.Neki (szerinte) nincs lelke...de ha lenne, akk sem ismerné el, h van neki, mert szerinte az érzelmek a gyengeségek jelei.

Sajnos vannak olyanok, akik mellette állnak, mert b@ssza a csőrüket, h kinőttem a sárból...és el is akarják hinni a rólam kitalált pletykákta...már majdnem minden ismerősömet ellenem hangolta(a barátaim persze mellettem állnak)...am igaz...vele szemben megvan az az előnyöm, h szinte bármilyen helyzetben meg tudom őrizni a hidegvérem.Ha neki elborul az agya az idegességtől, képtelen lesz gondolkodni...Talán ha vérkomoly arccal eléállnék, megfenyegetném és, akk talán lenne eredménye...de mivel ő egy gerinctelen féreg, ezért élvezi, ha másokat felhasználva elérhet vmit...ezért valszeg csak bekeményítene...de mind1!egy próbát megér!Am ha le is szidnám mindennek, akk is csak büszkén vigyorogna...sajnos őt úgy nevelték, h az győz, aki csal!

2010. máj. 8. 23:41
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát ez ellen maximum annyit tudsz tenni, hogy ballagás után (tehát nyártól, vagy jövőnyártól) megpróbálod kerülni. Egy idő múlva elfelejt.


Pattogni vele felesleges. Kocka közmondással élve:


Don't feed the troll!!!

2010. máj. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
már nem egy suliba járunk, de ez a "közmondás" ez királyos :))))
2010. máj. 9. 00:26
 10/15 anonim válasza:
But I wanna feed the troll mommy!! He is so cute :DD
2010. máj. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!