Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? A legjobb haverom...

Mit tegyek? A legjobb haverom irígyli a sikereimet és valami nagyon szemét dolgot csinált ellenem. (am 18 évesek vunk) Lent részletezem

Figyelt kérdés

...és az egész életemet.Irígy a barátaimra, arra, h népszerű vok, arra, h erősebb vok, arra, h közvetlenebb vagyok(persze van egy csomó dolog, amiben ő a jobb, de mind1)...Eddig a legjobb haverok voltunk, aztán én megváltoztam(mert elegem lett a hülyegyerek szerepéből)...a változás annyira jól sikerült, h magam is csak néztem...sovány, kis vézna,gyenge, félénk gyerekből 1 év alatt egy "rockstar" lett...szeretnek a lányok,kedvelnek az emberek,a figyelem középpontjában vok álltalában stb(nem vok öntelet...azt hozzáteszem)...

Eddig igyekezett versengeni velem, nem ment neki, aztán pletykált rólam, de most már annyira irígy, még arra is, h kick boxolok, h megdumált egy srácot, h verje szét a fejem(tegnap telefonált egy ismeretlen gyerek azzal, h meg akar verni, stb...tudjátok...csak úgy)...ez a volt haverom utalt is rá, h nem ártana, ha szétvernének, de nem hittem, h komolyan gondolja...Mit tegyek?Hogy állítsam le?Nem a veréstől félek, mert komolyan tudok bunyózni, hanem annak a szemétnek a kis "magánháborújáról".Hogy állítsam le?Mit tegyek?


2010. máj. 8. 23:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Üdvözöllek a Való Világban !!!!

Sajnos ez van.Sz.r ügy és sajnos nem Te vagy az 1etlen aki átél ilyet.

Kerüld ahogy tudod,ha "támad" vedd fel a kesztyűt.

Én hányok az ilyenektől.

2010. máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Hát igen, hallhattuk az előadást a te szemszögedből nézve Ádám.

Ha Róbertnek lett volna annyi esze(de mint tudjuk nem volt neki), hogy itt kiálljon maga mellett egészen másképp alakulnak a dolgok. Persze ez szánalmas kifogás, sem kurázsi sem fogalmazóképesség nem volt benne, hogy ki tudja magyarázni magát. Nem mintha számítana, hogy a GYK-n ki mit gondol...

1 év alatt egy "rockstar" lett - voltál te már sok minden, sőt már régen Magyarországon kellene élned, mert ugye két évvel ezelőtt még azt mondtad nekünk, hogy neked " nincs Kárpátalján keresni valód mert itt nincs semmi", meg, hogy "szánalmasak vagyunk és nem tudod mire fogunk nélküled menni"... persze... De aztán mára megváltoztál mert megtaláltad álmaid végrehajtóját az OVB pénzügy "tanácsadó" személyében.

2012. aug. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
igyekezett versengeni velem, nem ment neki, aztán pletykált rólam - sose volt olyan fontos ez a "barátokból - ellenségek" csak annyira szánalmas és unalmas volt(nem mintha ma izgalmasabb lenne) a kis életetek, hogy ez egyfajta kielégülés volt számotokra. Fontosnak érezhettétek magatokat.
2012. aug. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Persze nem akarok "okoskodni" hiszen hol vagyok én az okos emberekhez képest, hol van nekem annyi élettapasztalatom mint neked, mikor leszek én olyan menő mint robi vagy te.

Szánalmas ez az egész, hogy vadidegenektől kértél "tanácsot".

Ez perverzió.

Fordulj az OVB tanácsadódhoz.

2012. aug. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

És aki pletykál az te vagy. Mindig is te voltál.

Arról minek nem teszel fel kérdéseket, hogy:

Haveromnak megkérdeztem a véleményét a munkámról, mire ő azt mondta, hogy szerinte az egy baromság? Szerintetek is egy roha dék?

Esetleg:

Az OVB a világ legjobb munkája de haverom ezt nem képes felfogni? Ugye szerintetek is egy ma rha?

talán lesz itt egy két "tapasztalt" okostojás aki keblére ölel.

Már meg is bántam, hogy szót fecséreltem erre.

2012. aug. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!