Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok magányos, és...

Miért vagyok magányos, és hogyan lehetne ezen segíteni?

Figyelt kérdés
11 éves korom óta szorongok, és lever a víz ha egy idegen ember megszólít, vagy ha tömegben vagyok, mert akkor mindig szorongok, és lever a víz. Nincsenek barátaim sem, csak ismerősök akikkel általában jól elbeszélgetek.Sokan azt mondják, hogy azért vagyok magányos, mert mindenkivel kedves vagyok és kihasználnak, mindenkit előre teszek, és nem saját magamat, mindenkin szívesen segítek, és nagyon sokszor magamra maradok a kedvességemmel. Viszont arra nem kaptam választ, hogy mit tegyek azért, hogy ez ne legyen így, mert a kedvességem azt egyszerűen nem tudom elhagyni. (13L)
2017. febr. 26. 18:55
 1/1 anonim válasza:

Szerintem különleges vagy, kevés ember szokott ilyen önzetlen és kedves lenni, ha megváltoznál már nem lennél önmagad. Más is szokott szorongani tömegben/idegen ember előtt, és ez egyre gyakoribb, a mai társadalom "része".

Barát-ot/okat nehéz lesz szerezned, próbálj olyan személyt keresni aki hozzád hasonló, de vigyáznod kell mert vannak emberek akik csak azért akarnak/akarnának barátkozni hogy abból valami előnyük származzon.

Kicsit részletesebb információ lenne, lehet többet tudnék mondani.

Lehet hogy amit írtam teljesen használhatatlan és bugyutaság de megpróbáltam segíteni.

2017. márc. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!