Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az öngyilkosság gyávaság?

Az öngyilkosság gyávaság?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 19:14
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
Én is szívesenmű megtenném. A családom hülyére veszérte, csak miattuk nem teszem. És a mamámért, aki mindig azt momndja, hogy neki már csak mi vagyunk...
2010. máj. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Sosem tudtam felfogni ki az a barom aki egyátalán gondol az öngyilkosságra. Nem feltétlenül gyávaság, de mindenképp hülyeség.
2010. máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
igen. és menekülés.
2010. máj. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egy jó életbiztosítással sokmindent meg lehet oldani így....

Na jó félre a hülyeséget, én azt mondom mindennek meg van a maga oka. Nem értek egyet azzal ha valaki öngyilkos lesz, de minden ember más és mindenki másképp gondolkozik. Nekem a keresztapám öngyilkos lett, miután elmarta maga mellől a családját a sok ivás és verés miatt. A válás után mikor találkoztunk vele sírt mint egy gyerek, hogy mennyire bánja az egészet. 3 hét mulva öngyilkos lett. Nem bírta elviselni a hibát amit elkövetett.

2010. máj. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Semmi esetre sem gyávaság, mert tévedésből ered, mint ahogyan a negatív emberi dolgok a világunkban...

Tévedni viszont emberi dolog. Mert egy öngyilkosságnál, abban a hitben van az illető, hogy vagy neki lesz jobb, vagy azoknak akiket itt hagy...ez azért ne teljesen így van.

Egy megfontolt bölcs ember pedig tisztában van vele, hogy egy öngyilkosság totálisan felesleges, legyen az fogoly is akár, szóval ha az, akkor pedig türelmesen kivárja a "kivégzését", mert tudja mi az igazság.


üdv

25/F

2010. jún. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!