Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vissza kell-e/lehet-e fogni...

Vissza kell-e/lehet-e fogni magunkat, ha a természetünk másokat zavar?

Figyelt kérdés
Elég gyors az észjárásom, általában mindenről van véleményem, könnyen fejezem ki magamat. De ez sokakat zavar. Pl. a barátom is (aki pár napja szakított velem) mondta, hogy nem tud velem beszélni, mert hamar "lenyomom". Mi a megoldás? Lehetne, hogy kevesebbet szólok, visszafogottabb vagyok, hogy ne irigyeljenek, utáljanak, ne azt érezzem, hogy elnyomok másokat...
2010. máj. 9. 19:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Viszza kell fogni.Ehhez viszont önuralom is kell.
2010. máj. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De ez olyan, mint ha 100-zal tudnál futni, de nem tennéd, hogy ne tűnj ki. Lefojtod magad, nem?
2010. máj. 9. 19:22
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó ha nekem meg olyan a természetem hogy szeretek és tudok lövöldözni akkor lövöldözzek le mindenkit az utcán mert nehogy visszafogjam a tehetésgem és a vágyaim? Ha érdekel mahadon kívül valaki akkor annak jót akarsz... Az állandó jobban tudá egy rossz tulajdonság különben is... Ez nem egy futóverseny ahol jobbnak kell lenni.
2010. máj. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Keress okosabb társaságot.
2010. máj. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
37%

kicsit fogd vissza magad, de mindig is utálni fognak hidd el, ha gyorsabb az észjárásod másoknál, és felülmúlod a többieket.

ez ezzel jár. viszont van jó hír is, hiszen majd megismerkedsz hasonló emberekkel, akikkel viszont éppen ezért nagyon jó, mély és hosszútávú barátságokat lehet kialakítai.

na, ők lesznek egyedül a nagyvilágban, akik valaha is megfognak érteni, és nem megsértődni fognak rajtad, hanem tök jól eldumálni.:)

2010. máj. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%
Kissé beképzelt vagy szerintem a barátodat is ez zavarta. Szállj le a magas lóról.
2010. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem meg örülj, hogy okos vagy és legyél rá büszke. Az nem a te szegénységed, ha hamar lenyomod. Inkább téged kellett volna, hogy zavarjon, hogy mindenben lenyomod.
2010. máj. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
De mi az hogy lenyomni? Azt csak akkor tudod ha vetélkedtek! Ha egyszerű beszélgetést nem tudsz okoskodás nélkül lefolytatni akkor veled van a baj. Az élet nem mindig verseny... De ha neked jó így...
2010. máj. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Gondolom olyan kérdésekről volt szó, amihez a srác nem tudott hozzászólni a lány meg igen, ez nem a lány szegénysége, szerintem.
2010. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%

Keress olyan embert, aki képes értékelni az okosságod és a gyors észjárásod. A butább férfiak nem örülnek annak, ha a barátnőjük okos, mert úgy gondolják, hogy egy nő ne legyen okosabb, mint a férfi. Ez régi beidegződés...


A megoldás az, hogy olyan társat keress, aki elfogad olyannak, amilyen vagy, és szellemiekben is partner tud lenni.

2010. máj. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!