Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megakarok változni, már unom,...

Megakarok változni, már unom, gyerekesnek tartom magam?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok. Eléggé visszahúzódó, nincs egy barátom sem, inkább csak osztálytársak, haverok. 7-8. osztályos koromban, 1-2 évvel ezelőtt nem is beszéltem senkivel. Ritkán, de ha kérdeztek valamit, akkor is csak bólogattam. Most 9.-es vagyok, már többnyire tudok beszélni az osztálytársaimmal, de megakarok változni. Nem tudok köszönni, mindig elsunnyogom. Nem megyek oda senkihez, beszélni vele, vagy mondani neki valamit, nem mondok ki semmit sem. Ha tőlem kérdeznek 1-2 dolgot válaszolok rá, de az is általában "igen-nem". Valamiért ha tudom, hogy beszélnem kell, akkor lefagyok. Kb. napi 4-5 mondatot beszélek és ez nagyon zavar. Mit tudnék tenni, hogy én is tudjak rendesen beszélni mással, ne legyek visszafogott és köszönni is tudjak?

2017. márc. 1. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Kezd el neten a beszélgetést , aztán élőben.
2017. márc. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!