Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Játékfüggőség ellen?

Játékfüggőség ellen?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rossz, tudom hogy nincs értelme de még is csinálom. Nem akarom, hogy megtudják a barátaim, a családom. Meg akarok változni, uj életet... neem akarok elvonót. Sokszor csak azért játszom, hogy az adósságokat rendezzem vagy hogy legyen plussz pénzem, tudjak élni, de nem akarok így élni. HELP hogy?

2017. márc. 30. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát gondolj abba, hogy a szerencsejáték ha nem úgy lenne beállítva, hogy a tulajdonos nyerjen vele, akkor gyorsan csődbe mennének...

Ilyenkor meg amikor megpróbálod, olyan mintha engednéd magad szívatni.

2017. márc. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Már így is a játék miatt lett adósságod. ha tovább játszol, értelemszerűen még több adósságod lesz, és nem pedig több pénzed. Hagyd a játékot.
2017. márc. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy a játékfüggőségből a legnehezebb kijönni, nehezebb mint a drogokból :/ . Nem nagyon értek a dologhoz de esetleg elmehetnél egy erre szakosodott pszichológushoz vagy pszichoterapeutához, akár ambulánsan.
2017. márc. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Mond meg valamelyik családtagodnak hogy dugja el a pénz nagy részét vagy bankkártyát ugy hogy te ne találd meg, és ha nincs pénzed nincs miből játsz:)

(amúgy az egy jó módszer ha nem egyből akarsz leszokni hanem szép lassan fokozatosan)

2017. márc. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Mekkora összegű most az adósságod, kb.?
2017. ápr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
10 000€
2017. ápr. 2. 21:54
 7/11 anonim ***** válasza:
És még mindig sikerült titokban tartani volt egy kollégám kocsmai nyerőgépfüggő ő is elszórt vagy 3 millát 1évig volt elvonón visszaesett szégyenében az erdőben később a margit híd alatt lakott azóta nem hallottunk róla
2017. ápr. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ez póker:) ha nem jól játszol tovább fogsz bukni
2017. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

10 000€ = 3 000 000 HUF kb.

Mennyi idő alatt szedted Te ezt össze?! :(

2017. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
pár hónap alatt
2017. ápr. 13. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!