Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak mikor senkit...

Mit csináljak mikor senkit sem érdekel h mi van velem?

Figyelt kérdés
Se a barátaimat, a lehet őket annak nevezni, se a családomat, a párkapcsolataim sem jönnek össze évek óta...hetek óta az jár a fejembe h jobb lenne meghalni....
2017. ápr. 12. 00:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
58%
Kisebb gondom is nagyobb a tiednél, de mégsem akarok megdögleni.
2017. ápr. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Ne másoktól várd a boldogságot, látod nem mentél vele sokra.

Ha magadtól semmit nem tudsz felmutatni, még egy hobbit sem vagy valamit, akkor mások se fognak nagyon érdeklődni irántad. Mi az amit szeretsz csinálni? A legapróbb dolgok is számítanak, lehet éppen te madarakat szereted hallgatni, nézni vagy biciklizni vagy zenélni, akár számítógépezni. Keress egy társaságot, akár facebook csoportot is és vegyél részt ebben a hobbiban. Fogsz találni embereket akikkel lesz miről beszélni és kialakul majd barátság, akár kapcsolat is.

2017. ápr. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Esetleg fejezd be az önsajnálatot és tegyél azért, hogy ne legyen minden "szar". Ennyi.
2017. ápr. 12. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Foglalkozz magaddal, és ne másoktól várd a megváltást. Gondolom nem ötéves vagy.
2017. ápr. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne akarj meghalni, annyi minden vár még Rád.

Be foglalkozz másokkal, kezd valami olyanba amit nagyon szeretsz. Interneten rengeteg társ kereső működik, ott lehet szetencsed lesz :)

2017. ápr. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Keress normális embereket magad köré.
2017. ápr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2017. ápr. 14. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
keress meg.
2017. ápr. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Utolsó, mit csinálsz vele?
2017. ápr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Már elnézést de nem hiszem hogy egyből bántani kene hogy sajnaltatja magát...

Én megértelek, velem is pont ez van

Kicsit különc személyiség vagyok de azért leírom hogy mit csináltam

Készítettem egy listát a hozzam közel álló emberekről és leírtam hogy mit nem szeretek bennük és mit szeretek. Ezek alapján eldöntöttem hogy pozitív vagy negatív hatással vannak rám. Ha te is ezt csinálnad fontos hogy őszinte legyél magadhoz. Ezek után szép lassan megváltam azoktól akik nem voltak rám jó hatással. Rengeteg barátomat elveszítettem , konkrétan egy igazi sem maradt akiben úgy igazából megbiznek. Mint mondtam kicsit különc vagyok, ebből kifolyólag ez nem volt rám nagy hatással, jobban érzem magam nélkülük. Ez embertől függ, van akit nagyon rosszul érint, van akit kevésbé.

DE! Mivel szerintem mindenkinek kell legalább egy ember akiben tényleg igazán megbízik, és nekem nincs, naplót kezdtem írni. Nem ilyen ovodasat, sokkal komolyabbat. Leírtam mindent amit gondolok, sokszor nem is összefüggő szöveg lett csak mondatok egymás után de ez olyan mintha megbeszelnem valakivel. Tudom kicsit morbidnak tűnik ez az egész de nem olyan vészes mint amilyennek tűnik :)

2017. ápr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!