Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vissza mennétek a múltba...

Vissza mennétek a múltba olyan 9-10 évet? A világ valahogy nyugisabb volt akkor-nem? Valamiért minden lazább volt.

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 20:32
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Ja arra én is.
2010. máj. 14. 16:08
 12/27 anonim ***** válasza:

Vissza! 13 éves lennék, és annyi, de annyi mindent másképp csinálnék. Jaj, ebbe még belegondolni is rossz.

22/L

2010. máj. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Igen akkor most 18 lennék én akár még +8-at is,hisz 18 évesen még diák vagy,a suli a munkád,ott kell megfelelned,a való életben meg nem találni melót se,és vannak még haverok,pedig mi elég szegények voltunk meg cukkoltak is emiatt,meg sajna én ajándékokat nem igen kaptam az anyagi korlátok miatt,de legalább még voltak álmaim hogy talán jobb lesz,talán viszem valamire.Nem kellett semmitől se félni,ha gond is volt mindig volt pár barátnő,pedig nem az a diszkómaca csapat voltunk.Bárcsak meg lehetne tenni és meg lenne a mostani tapasztalatom,talán máképp döntenék,talán sose lehet tudni másképp lenne most minden.De ez csak talán
2010. máj. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Naná én 26,5 vagyok most és annyira kiábrándult,akkoriba sem volt túl jó,de mégis az ember még fiatal volt most meg szinte öregnek érzem magam és még semmit sem éltem,se nyaralás,se bulik,nálunk is anyagiak.Az idő elmúlik és az ember meg mindenről folyton lemarad és csak megöregszik anélkül hogy élt volna.Csak kötlezettség és semmit szórakozás.
2010. máj. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

igen visszamennék a 7.-év elejére most 7.-osztály vége van már.

és 2010 elejére h jobbá tegyem a jelent ami miatt szar az élet..

2010. máj. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
1990-es évektől gyorsult fel rohadtul minden azzal, hogy bejött az Internet. Most hirtelen bármit el lehet intézni / venni / rendelni / nézni / beszélni / játszani .... másodpercek alatt. Annyi információ van, hogy feldolgozni sem bírjuk. A sors poénja, hogy ezt a gondolatot nem oszthattam volna meg az Internet nélkül.
2010. máj. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
ja
2010. máj. 16. 18:57
 18/27 anonim ***** válasza:
Nekem 10 éve nem volt nyugis a világom. Általános iskolás voltam, nagyon szemét osztálytársakkal körülvéve. Inkább csak 7-8 évet. Középiskola! Arany évek! Esetleg oviba.
2010. máj. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Fenééét.xD

Egyszer már kijártam a sulit ne kelljen még egyszer!:D

2010. máj. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
én előrébb mennék 2 napot.
2010. máj. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!