Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szülők! Ha a gyereketek...

Szülők! Ha a gyereketek "rossz" jegyet kap a suliban, mit szóltok hozzá? (fiatalok is írhatnak tapasztalatból)

Figyelt kérdés

Szóval. Hatosztályos gimis vagyok, most 8.-os. Egészen 6.-ig kitűnő voltam, osztályelső(az akkori sulimba, az akkori körülmények között) és akkor mindig mondta anyu, hogy jajj milyen ügyes vagyok, meg milyen büszke rám. És most, átjöttem a gimibe, össze vagyok zárva egy csomó okos zseni gyerekkel, akik kitűnők 8.-ban(!!!!) nekem most évvégén lesz vagy 7 négyesem, és anyu teljesen ki van akadva. Amúgy ebből egy 4-es tesi, egy másik meg dráma, ami nagyon nem érdekel... Azokból a tantárgyakból, amiket tovább akarok vinni, dicséretes vagyok (angol, irodalom, rajz). És amúgy én általánosba németet tanultam, és most meg angolt kell, mindig volt nyelvérzékem. én vagyok a legjobb angolos.... De anyu nem tud viszonyítani. Kapok egy 4-es tz-t bioszból, mondom neki, hogy mindenkinek 4 lett, nagyon nehéz volt, erre hogy Nem érdekel engem hogy kinek hanyas lett. Megint csak csalódtam benned. !!!!!!!!!!!

Azért mert kaptam egy kib.szott négyest bioszból!!!!!!!

és ez annyira idegesítő. Meg én amúgy sem szeretek tanulni. Lázadok. Minden tinédzser lázad. és én lázadok. de nem cigi vagy ilyenek, hanem csak kisebb elő-lázadás. Író akarok lenni, vagy színész, ahhoz meg igazán nem szükséges, hogy most 8.-ban hanyas voltál bioszból évvégén. Hogy értessem meg ezt anyuval? Mert annyira félek tőle, hogy most megint hogy hord le a sárga földig egy kémia 3-as miatt. És múltkor kaptam egy 5-ös tz-t matekból, (matekból, amit 2 éve nem értek, és most tanultam mint egy hülye, és hibátlan lett, életem első matek tz 5-öse) és nem tudtam neki örülni, mert aznap megfeleltettek föciből, és kaptam egy négyest. De hát az ember nem egy gép, hogy mindig mindent tudjon!!!!! Ez a normális. És nem én vagyok a legh*lyébb az osztályba. sőtt. De anyu NEM TUD VISZONYÍTANI!! (Amugy mellékesen megjegyzem, hogy ő 3-as volt ekkoriban, normál tagozaton, nem emelt hatosztályosban.)

Korombeliek ti mit tennétek a helyemben, szülők, ti mit várnátok el anyu helyében?

Köszönöm!


2010. máj. 14. 20:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Anyád 1 görény! :D
2010. máj. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!