Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy ideig motivált és életvidá...

Egy ideig motivált és életvidám vagyok aztán jönnek a depresszív, monoton hétköznapok. Mi történik?

Figyelt kérdés
Egy ideig vidámak a napjaim,nem érdekel mások véleménye,normálisan eszek aztàn hirtelen megcsap egy depresszív hangulat és minden motivációm elvesztem. Az iskolába szorongva megyek reggel,sokszor érzem hogy az emberek rossz véleményen vannak rólam. Keveset eszek és az esti alváson kívűl délután is rengeteget alszok. Mi történik velem?

2017. máj. 4. 07:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha jókedvű vagy akkor szabadnak érzed magad és érzed hogy kizárólag Te irányítod életed. Aztán például iskolában néha érzed úgy hogy ennek ellenkezője is van, vagyis mások irányítják életed. Két ide vonatkozó idézet:


"A boldogság ott kezdődik, amikor azt csinálsz, amit akarsz, és nem azt, amit mondanak."


"A sikeres ember az, aki reggel felkel, este lefekszik, és közben azt csinálja, amihez kedve van."

(Bob Dylan)


Nem túlzás azt mondani hogy megvan a siker és boldogság receptje, sőt a gazdagságé és jó egészségé is. Valószínű hétvégén érzed azt hogy teljesen rendben van az életed. Itt a keleti blokkban még mindig "kísért" a kommunizmus kísértete, vagyis még mindig divat az hogy egyesek irányítják mások életét. Ismerősök közt úgy szoktuk fogalmazni hogy vannak lelki gyötrők. Erre főleg a nyugati szabad országokban való tartózkodáskor lehet rájönni, akkor érződik a különbség.

2017. máj. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ~GekkóNiki~ ***** válasza:
Nem lehet, hogy szimplán kamaszodsz?
2017. máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!