Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ki a hibás?

Szerintetek ki a hibás?

Figyelt kérdés
Az legjobb barátnőm rámírt ,hogy kitehet-e pár képet amin én is rajta vagyok. Mondta neki ,hogy a legelső képet ne tegyek ki ,mert gázul nézek ki a többi az mehet. Aztán küld mégegy képet amin én,ő és az a fiú van rajta aki nekem tetszik. Mondtam neki ,hogy légyszives ezt a képet hagy csak én tegyem ki (mert ugye az a fiú is rajta van). Elkezd akaratoskodni ,hogy ő akkor is kiteszi a képet stb... Szerintem csak azért akarja kitenni ,mert azon a képen ő nagyon jól néz ki. Mikor meguntam ,hogy ezzel piszkál mondtam neki ,hogy : "Najo tedd ki azt a képet nyugodtan,már nem érdekel csak azt hittem ha barátnőm vagy tényleg megteszel nekem ennyit,ne csak magadra gondolj mindig!". Mielött valaki félre értené, azért nem akartam ,hogy kitegye AZT a képet ,mert rajta van az a bizonyos srác ,mert terveztem valamit a képpel. Aztán írja ,hogy "Nem gondolok magamra,te gondolsz mindig magadra mert nem hagytad ,hogy a legelső képet kitegyem és még azt a képet se amin ti vagytok rajta" mondtam neki ,jó tegyed ki nyugodtan ,csak mert nem akarok veszekedni. Aztán írta ,hogy akkor most beismerted ,hogy magadra gondolsz. Mondtam ,hogy nem ismerem be csak nem akarok veszekedni ,de akkor tedd ki a képet. Erre letiltott. Szerintetek kinek van igaza? 13/L (Trollok hagyjanak pls.)
2017. jún. 3. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Az élet nagy problémái.. Egy hét múlva úgyis beszéltek megint, nem tökmindegy?
2017. jún. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Okos enged, szamár szenved.
2017. jún. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mindkettőtök hibája, nem mondtad meg neki hogy tervezel a képpel valamit, ő meg önző volt.De amúgy meg tök mindegy, mert ahogy az 1. is mondta.
2017. jún. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!