Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokat gondolkodtam ezen...

Sokat gondolkodtam ezen miért? (többi lent) ágyik szereteet

Figyelt kérdés
Van egy srác akibe bele zúgtam és azt mondta nem akar tőlem semmit. Egy ideig nem érdekelt..de egy idő múlva néztem ahogy mások szerelmesek egyre jobban gyötört belül valami maró érzés. A lelkem úgy érzem vágyik szeretetre. Tudom hogy nem fog az utcán velem szembe jönni a jövőbeli férjem... de arra vágyom valaki gondoljon rám.. fura ez?
2017. jún. 15. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetes. És mivel nő vagy, még szembe is jöhet a férjed.
2017. jún. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért lenne furcsa? Teljesen normális.

A miértre a választ te is leírtad: vágysz rá. Feltehetőleg nagyon, ha sokat gondolkodsz rajta.

2017. jún. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MR.X. ***** válasza:
Teljesen normális amin átmész most. A maslow piramisban is benne van az, hogy valahova/valakihez tartozni kell! Ne aggódj, biztos találsz magadnak olyan párt akivel MAJD maximálisan kiegészítetitek egymást! Remélem tudtam segíteni! :)
2017. jún. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!