Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érdemes egy lány miatt megvált...

Érdemes egy lány miatt megváltozni?

Figyelt kérdés
a történetem az, hogy egy lány akit meg akartam szerezni kiderült hogy nem szereti a "normális" fiúkat hanem a rámenős, egyből a szexre menő fiúkat. már hiába változtatnák tudja hogy milyen vagyok.. vajon megkéne változnom? vajon mennyi lánynak jöhet be ez?

2017. júl. 12. 15:18
1 2
 11/13 MetalRat3 válasza:
Ha valaki szeret, magadért fog szeretni, esetleg látja benned, mit még te sem. A jobbat, mert jobb lehetsz! Megváltozni...később visszaüt, amikor visszatérsz önmagadhoz, mert már nem bírod az álcád. Nem érdemes megváltozni semmiért. Tegyél mindent magadért, aki szeret(ni fog), úgyis magadért szeret.
2017. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "ne változz" szöveg egy maszlag. Az ember, akár fel- és beismeri ezt, akár nem, folyamatosan változik. Naponta új ingerek érik, melyek hatására változik a gondolkodásmódja, melyek hatására érik, tapasztaltabb, bölcsebb lesz. Szép is lenne, ha megmaradnánk a pólyás szintű önmagunk. :-))

Gyanítom egyébként, hogy a beszélgetés nem úgy zajlott, ahogy te ezt előadod. A csaj nem a "normális", hanem a nyámnyila fiúkat nem szereti, és nem az "egyből a szexre menő fiúkat" preferálja, hanem akik tudják, mit akarnak. És ez nagy különbség, kérdező.

2017. júl. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok vitatkozni de tényleg ezt mondta :D szo szerint azt mondta hogy a szexre menő fiúkat szereti ezt a barátnője mondta nekem aki jól ismeri és ha a kedvesség nyámnyilaság akkor igen sokan maradnának egyedül ;)
2017. júl. 16. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!