Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Teljesen üres életet élek....

Teljesen üres életet élek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmi sem megy. folyton gondolkozom, azon jár a fejem hogy hogy tudnám élni az életemet, rendesen. nézem az embereket, hogy mennyi mindenük van. egyszerűen csak szeretnék valahova tartozni, de egy senki vagyok, elcsesztem mindent. nincsen egy barátom se, járkálok néha házibulikba, és nem éreztem egyiket se fölöslegesnek, mert nagyon sok dologra jöttem rá olyankor. sokféle emberrel beszélgettem, figyeltem őket és gondolkoztam hogy milyenné válhatnék. de olyan véget nem érően hosszúnak tűnik az út, hogy eljussak odáig, hogy már-már feladom. én csak szeretném végre jól érezni magam, és szeretnék barátokat. semmim sincsen, 14 éves vagyok.

igen, igen, "kicsivagyméghozzá, várjálmég, majdhanagyobbleszelmegérted" ezeket már végighallgattam, köszönöm.


2010. máj. 23. 16:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia! Megkérdezhetem melyik az a szubkultúra amibe beleszerettél?
2010. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
cybergoth, industrial, EBM szubkultúrába :)
2010. jún. 13. 18:46
 13/13 anonim válasza:
Én ugyanígy vagyok,csak még az emberektől is félek, meg nem 14 vok hanem 20(F). Meg nincsenek céljaim az életemben. Kéne kezdenem valamit magammal, csak arra kéne rájönni, hogy mit, és hogy hogy... :(
2011. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!