Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azért gyakorikérdésezel, mert...

Azért gyakorikérdésezel, mert magányos vagy?

Figyelt kérdés

Én magamon észrevettem, hogy akkor merülök bele nagyon, amikor nincs kihez szóljak.

Tényleg, leírnád, mit csinálnak épp a családtagjaid?

Nekem Apukám és a párom alszanak, és a kutyusaim is.


2010. máj. 24. 00:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Hm... lehet :D

Egyedül élek, nincs párom, vizsgaidőszak van... Igen :D

2010. máj. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%

Részben igen.

Többnyire több dolgot csinálok egyszerre, pl.: teát főzök, netezem, rejtvényt fejtek, tévézek, macskát dajkálok.

Engem pihentet, és érdekes kérdéseket nézegetve rájövök, hogy vannak nálam sokkal rosszabb helyzetben lévő emberek is. Talán valakinek szüksége van a tanácsomra, mert voltam már hasonló szituációban, vagy csak ötlet kell. Szeretek segíteni.

Nappal egész nap dolgozom, este élem ki magamat, végtére is valahogy lazítani kell, legalábbis nem drogozom vagy piálok, a gyakorikerdesek.hu nem árt az egészségnek. :)

Úgysincs családom, nem kíváncsi rám senki. A macska az ágyon alszik, a kutya meg a vackán.

2010. máj. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is mindenki alszik.TV bekapcsolva és jöhetnek a kérdések.Szerintem sokat lehet tanulni és tapasztalatot átadni.
2010. máj. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan kibszott szánalmas, de jah..


igen...


Pedig már megfogadtam hogy a tv után a számítógépet is kihajítom és csak a könyvek maradnak!!

2010. máj. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Apukám alszik, anyukám most ment el aludni a macskánkkal, hugom tévézik a kutyával, én meg itt lógok ahelyett, hogy a római jogi házasság vagyonjogi következményeit tanulnám serényen:D
2010. máj. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
igen ... pedig tanulni kéne, héten 3 vizsga :S :/ :)
2010. máj. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Nekem államvizsgára kéne készülnöm.:)))

Mondjuk ez még tervben sem volt, igazából számlákat akartam rendezgetni meg gépre felvinni, hogy még véletlen se kelljen belenéznem a tételekbe.:)))

Ehelyett belemerültem itt az élet nagy kérdéseibe.:)

2010. máj. 24. 01:43
 8/24 A kérdező kommentje:

Aki túl sokat olvas, az ugyanolyan magányos, mint aki túl sokat netezik. Ezt könyvtárosként (vagy annak ellenére) mondom. Észrevettem, hogy azok kölcsönöznek hetente és azok viszik a legtöbb könyvet, akik magányosak. Pedig imádok olvasni, csak nincs időm már évek óta. Szóval ez azt jelenti, hogy mégse vagyok annyira magányos.

Viszont azt is észrevettem, hogy a TV és a net még azokat is magányossá teszi, akik amúgy nem lennének azok. Múltkor is olyan jó lett volna elbeszélgetni a párommal. Nyomasztott néhány dolog. De ment a TV. És egyszerűbb volt azt bámulni és hallgatni. Biztosan tudom, hogy sokkal többet beszélgetnénk, ha nem lenne TV és internet.

Eleinte fel sem tűnik, hogy egyre kevesebbet beszélgetünk. Csak akkor vesszük észre, amikor már teljesen távol kerültünk egymástól. És hogy az elmúlt hónapok alatt mi zajlott a másikban, honnan is tudhatnánk? Beszélt helyettünk a televízió.

Hát ez van:(

2010. máj. 24. 01:51
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Jah,mondhatnám magányos vagyok.Egyedül vagyok mindig,van egy kutyám,van egy barátom de kissé messze,és már abban sem vagyok biztos hogy ez sokáig fog tartani,és ettől nincs valami jó kedvem.Itt ha írok hozzászólásokat mindenféle témában,az olyan mintha beszélgettem volna,és megnyugszok kicsit:)Tiszta hülyeség:)Még azt se tudom most,hogy igazándiból mi is lenne jó nekem,ha lenne itt valaki mellettem,és nem neteznék,vagy kimozdulnék valamerre,de ahhoz sincs mostanában kedvem...bezárkóztam magamba elég rendesen azt veszem észre.
2010. máj. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Én annak ellenére sem érzem magam magányosnak, hogy már nincs családom, bár van barátom, de egyedül élek. Szeretek egyedül lenni, és gyakorikérdések-függő lettem. De nem azért mert unatkozom, hanem mert érdekel.
2010. máj. 24. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!